„Wizards“ žaidėjams palaužti „Celtics“ prireikė net dviejų pratęsimų

„Boston Celtics“ ekipa trečiadienį patyrė dar vieną nesėkmę NBA čempionate.  Stipriai nukraujavusį Bostono klubą savo sirgalių akivaizdoje po dviejų pratęsių įveikė „Washington Wizards“ žaidėjai 125:124 (23:37, 29:22, 29:21, 25:26, 9:9, 10:9).

„Celtics“ namie nesugebėjo įveikti „Wizards“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

lrytas.lt ir krepsinis.net inf.

Mar 15, 2018, 7:29 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 8:14 AM

„Celtics“ pirmąjį kėlinį laimėjo net 14 taškų skirtumu, tačiau tą turėtą persvarą išbarstė ir paliko viską nulemti sėkmei, o ši šypsojosi Vašingtono klubui.

Iki pagrindinio rungtynių laiko likus 2,4 sekundėms rezultatą išlyginusį tritaškį pataikė Jodie Meeksas – 106:106, o „Celtics“ atsakymo surengti jau nespėjo. Tad ekipos buvo priverstos kovoti papildomas penkias minutes.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje sėkmė šypsojosi šeimininkams – likus trims sekundėms dvitaškiu rezultatą išlygino jaunasis Jaysonas Tatumas. Puolėjas tai padarė dar ir su Marcino Gortato pražanga, tačiau pergalingu galėjęs tapti baudos metimas skriejo pro šalį – 115:115.

Antrasis pratęsimas baigėsi be tokių fejerverkų – Vašingtono žaidėjai atitrūko 122:117 ir siekė išlaikyti persvarą.

Komandos paskutinėmis sekundėmis apsikeitė dviem ilgomis atakomis, kurios nebuvo rezultatyvios ir pergalė atiteko „Wizards“. Lemiamą metimą pro šalį švystelėjo J.Tatumas.

Solidus Bostono ekipos pasipriešinimas šiame mače apskritai yra stulbinantis reiškinys, nes komanda vertėsi be krūvos lyderių – žaisti negalėjo Kyrie Irvingas, Alas Horfordas, Marcusas Smartas, Jaylenas Brownas, Gordonas Haywardas ir Danielis Theisas.

Tiesa, Johno Wallo savo gretose neturi ir „Wizards“. Savo tėvus didžiuotis priversti turėjo broliai Markieffas ir Marcusas Morrisai. Tarpusavyje kovoję broliai buvo vienos ryškiausių mačo figūrų ir kartu surinko net 51 tašką.

„Wizards“: Bradley Bealas 34 (3/10 tritaškių, 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Markieffas Morrisas 20 (7 atk. kam.), Otto Porteris 18 (11 atk. kam.), Ianas Mahinmi 14 (11 atk. kam.), Tomašas Satoransky 10 (6 rez. perd.).

„Celtics“: Marcusas Morrisas 31 (9 atk. kam., 4/8 tritaškių), Terry Rozieris 21 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 19 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Gregas Monroe 16 (10 atk. kam.), Shane‘as Larkinas 11, Abdelas Naderas 10 (5 atk. kam.).