Rimas Kurtinaitis liko nesupratęs savo komandos: „Atrodėme klaikiai“

Tiksėjo paskutinės ketvirtojo kėlinio minutės, o Rimas Kurtinaitis po dar vieno savo komandos nesusikalbėjimo gynyboje susiėmė už galvos ir į sekretoriatą atsisuko paprašyti minutės pertraukėlės.

Rungtynių akimirka.<br> M.Ambrazo nuotr.
Daugiau nuotraukų (30)

Mar 18, 2018, 8:08 PM, atnaujinta Mar 18, 2018, 8:13 PM

Visgi sunkiai besiklosčiusiose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ taip ir nesugebėjo atrasti priešnuodžių Klaipėdos „Neptūnui“ – skambant sirenai švieslentė rodė 86:99.

„Norėčiau pasveikinti „Neptūną“ su pelnyta pergale. Jie mus pranoko visose kategorijose – ir energija, ir metimų išpildymu. Varžovai dominavo ženkliai.

O mes labai prastai gynėmės, tiek individualiai, tiek du prieš du. Akcentavome, kaip reikia gintis prieš Edgarą Želionį, Renaldą Seibutį, Jerry Johnsoną, tačiau jie darė tą, ką ir galvojome.

Nenorėčiau vardyti, kieno tai buvo klaidos, bet mes esame truputį praradę alkį. Vienas dalykas yra eiti žaisti, o kitas dalykas – eiti laimėti.

Jei pasakius paprastai, tai „Neptūnas“ tiesiog labiau norėjo laimėti“, – bėrė R.Kurtinaitis.

Treneris pripažino, kad nesupranta, kodėl jo komanda abiejose aikštės pusėse atrodė mažiau energinga už prieš kelias dienas tarptautiniame fronte dar kovojusius varžovus.

„Prieš tai buvusiose rungtynėse energija buvome patenkinti, o šiandien... Net nesuprantu.

Visur buvome lėtesni viena sekunde, o jau nekalbu apie pralaimėtą kovą dėl atšokusių kamuloių (19/35). Tai graudūs skaičiai“, – žodžių į vatą nevyniojo R.Kurtinaitis.

Mačas su „Neptūnu“ buvo ypatingas dviems „Lietuvos ryto“ žaidėjams – Mindaugui Girdžiūnui ir Arnui Butkevičiui.

Ilgą laiką žaidę būtent Klaipėdos komandoje, jie dėl finansinių klubo problemų į sostinę persikėlė šio sezono viduryje.

Visgi pirmojoje savo akistatoje su buvusia ekipa abu krepšininkai išėjo beveik „tušti“ ir kartu sudėjus pelnė vos du taškus.

„Arnas taškų neįmetė, tačiau gerai gynėsi. O Mindaugas gal dar jaučia nepatogumus, nes nebuvo toks, koks galėjo būti. Bet jie abu stengėsi“, – auklėtinių pasirodymą vertino R.Kurtinaitis.

Pralaimėjimas „Neptūnui“ nutraukė „Lietuvos ryto“ trylikos pergalių seriją LKL čempionate ir sumenkino jų šansus kovoti dėl pirmosios reguliariojo sezono vietos.

„Mes iki šiol dar tikrai galvojome apie šansus pakovoti dėl pirmosios vietos, bet negalėjome barstyti taškų.

Po šio pralaimėjimo tie šansai tolsta, bet ką padarysi. Šiandien tikrai buvo labai bloga diena. Nenoriu kaltinti žaidėjų, bet atrodėme klaikiai“, – sakė R.Kurtinaitis.