„Pieno žvaigždės“ žengė į BBL finalą

Baltijos vyrų krepšinio lygos (BBL) atsakomosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda namuose 68:64 (13:16, 16:14, 18:15, 21:19) nugalėjo „Šiaulių“ ekipą ir pateko į finalą.

„Šiaulių“ ir „Pieno žvaigždžių“ dvikova<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Mar 21, 2018, 8:43 PM

Šiauliečiai antrajame kėlinyje kelis kartus pirmavo 6 taškais, bet trečiajame tokį pranašumą jau turėjo šeimininkai (41:35). Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai dar sugebėjo susikrauti 4 taškų persvarą (63:59), bet tuomet iniciatyvą vėl susigrąžino Pasvalio klubas, kuris ir keliauja į finalą.

„Pieno žvaigždėms“ 16 taškų pelnė Osvaldas Olisevičius, 14 – Trevonas Hughesas, 13 – Jahennsas-Ley Manigatas.

„Šiaulių“ ekipoje 14 taškų surinko Laurynas Birutis, 10 – Arminas Urbutis.

Pirmąsias rungtynes Šiauliuose „Pieno žvaigždės“ laimėjo 91:84 (31:20, 15:30, 26:12, 19:22).

Kitame pusfinalyje susitinka Tartu universiteto (Estija) ir „Jūrmala“ (Latvija) ekipos.