„Pieno žvaigždės“ patiesė stabtelėjusius dzūkus netikėtu spurtu

„Pieno žvaigždės“ iškovojo 11-ąją pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 24, 2018, 4:38 PM, atnaujinta Mar 24, 2018, 8:22 PM

LKL čempionato 27-ojo turo rungtynėse šeštadienį Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo 11-ąją pergalę, namuose po atkaklios kovos 73:72 (18:17, 21:18, 19:20, 15:17) įveikusios Alytaus „Dzūkiją“, kuri nepasinaudojo proga pavyti pasvaliečius, nors ne kartą pirmavo.

Pasvalio krepšininkai 6-ąją min. po Nikitos Balašovo metimo atitrūko 14:6, bet iki kėlinio pabaigos „Dzūkija“ beveik išlygino rezultatą – 18:17.

Antrajame kėlinyje svečiai pratęsė spurtą – 18:23. Žaidimą išlygino 7 taškus iš eilės pelnęs kanadietis Jahennsas-Ley Manigatas – 25:23. Jo ir Viačeslavo Bobrovo pastangomis „Pieno žvaigždės“ įgijo nedidelę persvarą 39:35.

Po pertraukos šeimininkai nesugebėjo atitrūkti ir netgi atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje, o mačo baigtis sprendėsi paskutinę minutę.

„Pieno žvaigždės“ atsiliko 64:67, bet po V.Bobrovo, Trevoro Hugheso dvitaškių metimų ir Osvaldo Olisevičiaus tritaškių atitrūko 71:67 likus 28 sek.

Nikoloas Stylianou dar sumažino skirtumą – 71:69 likus 17 sek.

O.Olisevičius sumetė dvi baudas, o „Dzūkija“ tik pačioje pabaigoje po Povilo Čukino tritaškio sumažino skirtumą iki taško – 73:72.

„Pieno žvaigždės šiose rungtynėse vis dar vertėsi be traumuotų Stepono Babrausko ir Liso Shoshi. Kosovo rinktinės krepšininkas prieš rungtynes apšilinėjo, tačiau aikštėje taip ir nepasirodė.

Negana to, trečiajame kėlinyje čiurnos traumą patyrė N.Balašovas. Nuo to laiko Gediminas Petrauskas vidurio puolėjo pozicijoje buvo priverstas verstis tik su 201 cm ūgio V. Bobrovu.

„Dzūkija“ atliko puikų darbą gynyboje prieš antrą rezultatyviausią varžovų krepšininką Artūrą Ausėjį. Po 11,9 taško renkantis latvis per 26 minutes prametė du dvitaškius, vieną tritaškį, dvi baudas ir paliko aikštę be taškų.

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas-Ley Manigat 20, Viačeslavas Bobrovas 15, Trevonas Hughesas 14 (8 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius 10.

„Dzūkija“: Nikolaos Stylianou 15, Povilas Čukinas 13, Alanas Wigginsas 12 (8 atk. kam.).