Domantas Sabonis įsiutino garsųjį Vince'ą Carterį: „Baik vaidinti!”

Svarbią pergalę iškovojo „Indiana Pacers“ su Domantu Saboniu. Jie išvykoje 106:103 (28:28 33:28 18:23 27:24) palaužė „Sacramento Kings“.

Domanto Sabonio komanda laimėjo nervų karą Sakramente. <br> Lrytas.lt montažas
 Domanto Sabonio komanda laimėjo nervų karą Sakramente. <br> AP nuotrauka
Daugiau nuotraukų (7)

2018-03-30 07:35, atnaujinta 2018-03-30 10:03

Lietuvis buvo arti dvigubo dublio – pelnė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Didžiąją dalį pirmojo rungtynių ketvirčio pirmavo šeimininkai, tačiau sėkmingai kėlinio pabaigą sužaidę „Pacers“ rezultatą išlygino – 28:28.

Antro kėlinio pabaigoje laimėję atkarpą 9:0 Indianos krepšininkai atitrūko, tačiau „karaliai“ sumažino atsilikimą iki penkių taškų, o po trečiojo kėlinio rezultatas vėl buvo lygus 79:79.

Paskutinėje rungtynių dalyje „Pacers“ nuolat pirmavo, tačiau persvara neperžengė keturių taškų ribos. Likus žaisti trims minutėms svarbius dvitaškius pateikė Domantas Sabonis ir Bojanas Bogdanovičius – Indianos klubas atitrūko 99:91. Sakramento klubas atsakė spurtu 7:0 ir likus žaisti pusę minutės, „Pacers“ persvara ištirpo iki vieno taško.

Tačiau tada prabilo svečių žvaigždė Vicoras Oladipo ir pataikęs tritaškį „Pacers“ persvarą padidino iki keturių taškų. Likus žaisti 13 sekundžių Buddy Hieldas svečių persvara sumažino perpus.„Kings“ sąmoningai prasižengė prieš Bojaną Bogdanovičių, kuris baudos metimais atstatė keturių taškų persvarą. Kai iki finalinės sirenos liko vos trys sekundės, Bogdanas Bogdanovičius tritaškiu sumažino „Kings“ atsilikimą iki taško. Tačiau V.Oladipo rankos prie baudų metimo linijos nedrebėjo, o Bogdanas Bogdanovičius paskutinį metimą prametė.

Antrajame kėlinyje lietuviai teko grumtis ir su NBA superžvaigžde, veteranu Vince'u Carteriu. Kai Domantas Sabonis išprovokavo pražangą, V.Carteris jį aprėkė dėl vaidybos.

Rezultatyviausiai „Pacers“ gretose žaidė 25 taškus surinkęs Bojanas Bogdanovičius. 24 pelnė V.Oladipo. Thaddeuso Youngo sąskaitoje – 18 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Šeimininkams Bogdanas Bogdanovičius pelnė 21 tašką, 20 pridėjo Buddy Hieldas, Willie Cauley-Steino sąskaitoje – 19 taškų.

Kitose rungtynėse itin svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas iškovojo „San Antonio Spurs“, o įspūdingą pasirodymą surengusio Andre Drummondo (24 taškai ir 23 atkovoti kamuoliai) vedama „Detroit Pistons“ įveikė „Washington Wizards“.