Bostone – dvigubas Jono Valančiūno dviženklis ir „Raptors“ nesėkmė

Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ ekipa (55/21) NBA čempionate patyrė nesėkmę ir išvykoje 99:110 (33:31, 22:22, 29:29, 15:28) nusileido „Boston Celtics“ (53/23) krepšininkams.

Toronto ekipa patyrė pralaimėjimą.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Apr 1, 2018, 6:54 AM, atnaujinta Apr 1, 2018, 8:51 AM

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas aikštėje pasižymėjo dvigubu dviženkliu ir per 25 minutes pelnė 13 taškų (6/12 met., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei blokavo vieną metimą.

Beveik visas rungtynes minimalią persvarą turėję „Raptors“ krepšininkai sugriuvo įpusėjus ketvirtajam kėliniui, kai po Alo Horfordo dvitaškio su pražanga „Celtics“ pradėjo spurtą ir atkarpą laimėjo 16:5.

„Rungtynių pabaigoje buvome lėti, prametėme keletą svarbių metimų, o varžovai tiesiog tuo pasinaudojo“, – po pralaimėjimo kalbėjo „Raptors“ traukęs DeMaras DeRozanas.

Jis į Bostono ekipos krepšį iš viso pelnė 32 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Pastaruoju metu ne itin stabilų žaidimą demonstruojančiai „Raptors“ šis pralaimėjimas buvo ketvirtasis per septynerias rungtynes.

Bostono ir Toronto klubai vėl susitiks jau šį trečiadienį ir kovos dėl pirmosios pozicijos NBA Rytų konferencijoje.

„Celtics“: Marcusas Morrisas 25, Jaysonas Tatumas 24, Terry Rozieras 21, A.Horfordas 14, Aronas Baynesas 12 taškų.

„Raptors“: „Raptors“: D.DeRozanas 32, Serge'as Ibaka 15 (10 atk. kam.), J.Valančiūnas 13, Fredas VanVleetas ir Kyle'as Lowry po 11 taškų.

Kitos šeštadienio rungtynės:

„New York Knicks“ – „Detroit Pistons“ 109:115 (27:30, 27:26, 30:29, 25:30)

„Miami Heat“ – „Brooklyn Nets“ 109:110 (32:22, 23:26, 21:32, 25:21, 8:9)

„Sacramento Kings“ – „Golden State Warriors“ 96:112 (25:28, 24:29, 20:36, 27:19)