[[ge:lrytas:lrytas:6029063]]

Ispanai išlygino serijos rezultatą 1:1<br> euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Apr 19, 2018, 11:41 PM, atnaujinta Apr 19, 2018, 11:58 PM

Antrajame Eurolygos ketvirtfinalio tarpusavio susitikime Madrido „Real“ 89:82 triumfavo Atėnuose prieš „Panathinaikos“ ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

24-erių Lukas Lekavičius nebuvo registruotas šiam mačui. Pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse L.Lekavičius žaidė beveik šešias minutes, per kurias pelnė du taškus.

Visas rungtynes banguotai žaidusios komandos suteikė taip lauktą intrigą, kurios nebuvo pirmajame komandų susitikime. Jame užtikrintą pergalę 95:67 šventė „Panathinaikos“ komanda.

Šeštąją mačo minutę „Panathinaikos“ buvo įsiveržę į priekį 15:7, tačiau nesugebėjo išlaikyti pranašumo.

Jau trečiojo kėlinio viduryje lyderio poziciją perėmė „Real“ krepšininkai, kurie iki rungtynių pabaigos neleido graikams įsiveržti į priekį.

Marcuso Denmono tritaškis aštuntąją ketvirtojo kėlinio minutę ant kojų sukėlė visą areną – „Panathinaikos“ išlygino rezultatą 68:68. Rudy Fernandesas atsakė tuo pačiu, pataikydamas taiklų tolimą metimą, ir išvesdamas  Ispanijos ekipą į priekį 71:68.

Paskutinėmis sekundėmis pataikyti Luka Dončičiaus baudų metimai įtvirtino „Real“ persvarą 89:82.

„Panathinaikos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Mike'as Jamesas 20, Andreianas Payne'as 13 taškų, Nickas Calathesas 12 taškų.

„Real“ į pergalę vedė Felipe Reyesas 18, Jaycee Carrollas 17, Trey'us Thompkinsas 12, Rudy Fernandesas 10 taškų.