„Dzūkija“ ir toliau skendi pralaimėjimų liūne: nusileido „Šiauliams“

[[ge:lrytas:lrytas:6046430]]

Alytiškiai kovoja su Šiaulių komanda.

Apr 21, 2018, 6:01 PM, atnaujinta Apr 21, 2018, 8:15 PM

„Šiaulių“ (14/19) ekipa ir toliau tvirtina savo pozicijas kovoje dėl penktosios pozicijos. Šį kartą šiauliečiai tikroje taškų fiestoje susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (9/24), kuri patyrė jau septintąjį pralaimėjimą iš eilės.

Lauryno Biručio, Donato Sabeckio ir Nicko Zeislofto vedami „Šiauliai“ 107:99 (26:19; 25:21; 23:34; 33:25) palaužė „Dzūkiją“.

„Šiauliai“ viską išspręsti bandė dar per pirmąją rungtynių pusę. Svečiuose rungtyniavę šiauliečiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 11 taškų persvarą (51:40). Vis dėlto „Dzūkija“ visą „Šiaulių“ darbą nubraukė per trečiąjį ketvirtį.

Alytiškiai trečiajame kėlinyje pelnė net 34 taškus ir prieš lemiamas 10 minučių sugebėjo išlyginti rezultatą – 74:74.

Vis dėlto „Šiaulių“ krepšininkai susikaupė prieš lemiamą ketvirtį ir likus žaisti 4 minutes, komandas skyrė jau 10 taškų – 92:82. Nepaisant to, dzūkai likus žaisti kiek daugiau negu dvi minutes deficitą buvo sumažinę iki 4 (92:96).

„Dzūkijos“ ekipai priartėti arčiau jau nebepavyko, o rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę „Šiauliai“ iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

„Dzūkija“: Parrishas Petty 17 (5 atk. kam.), Paulius Petrilevičius (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Gediminas Žalalis (3/3 tritaškių) ir Anatolijus Kaširovas (5 atk. kam.) po 15, Charlesas Callisonas (5 rez. perd.) ir Paulius Danisevičius po 10.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 22 (5 rez. perd., 3/4 tritaškių), Nickas Zeisloftas 20 (5/11 tritaškių), Laurynas Birutis 19 (12 atk. kam.), Akeemas Wrightas 14, Vytautas Šarakauskas 10 (12 atk. kam.).