Pykčiais ir apsistumdymais pažymėtose rungtynėse – J. Valančiūno ekipos nesėkmė

Jono Valančiūno atstovaujamai „Toronto Raptors“ ekipai nepavyko dar labiau priartėti iki NBA Rytų konferencijos pusfinalio.

Toronto komanda pralaimėjo Vašingtone.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Apr 21, 2018, 7:55 AM, atnaujinta Apr 21, 2018, 9:53 AM

Washington Wizards“ ekipa po dviejų nesėkmių Toronte griebėsi šiaudo ir trečiosiose serijos rungtynėse namuose Kanados klubą įveikė 122:103 (30:29, 39:32, 32:21, 21:21).

J.Valančiūnas ant parketo praleido 23 minutes ir pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir perėmė 2, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir padarė 2 klaidas.

Rungtynėse netrūko emocijų, o šios kilo jau pirmosiomis rungtynių minutėmis, kai Toronto žaidėjas O.G.Anunoby prasižengė prieš Markiefą Morrisą, o šis supykęs stumtelėjo oponentą ir tuomet sulaukė atsako.

Trečajame kėlinyje vėl kilo emocijos, kai J.Valančiūnas užsidirbęs pražangą puolime laikė kamuolį rankoje ir nenorėjo šio atiduoti varžovui, o tuomet tarp komandų žaidėjų kilo dar vienas apsistumdymas.

Vis tik apsistumdymai „Raptors“ sėkmės neatnešė. Pirmajame kėlinyje jie dar pirmavo, tačiau jo gale atidavė iniciatyvą, o likusias rungtynes tik vijosi varžovus. Vašingtono komanda pasinaudojo šansu ir šventė užtikrintą pergalę.

Serijos rezultatas tapo 2-1, o sekančios rungtynės vėl bus žaidžiamos Vašingtone.

„Wizards“: Johnas Wallas ir Bradley Bealas po 28, Marcinas Gortatas 16, Mike'as Scottas  ir Kelly Oubre po 12 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23, Kyle'as Lowry 19, Jonas Valančiūnas 14, O. G. Anunoby 12 taškų.