Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ ekipa NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje antrą kartą iš eilės Vašingtone nusugebėjo palaužti vietos „Wizards“ klubo.

"Wizards" - "Raptors" rungtynių akimirkos<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Apr 23, 2018, 7:06 AM, atnaujinta Apr 23, 2018, 9:29 AM

Ketvirtose tarpusavio rungtynėse „Washington Wizards“ nugalėjo Kanados klubą 106:98 (22:30, 18:21, 40:29, 26:18).

J.Valančiūnas aikštelėje praleido 15 minučių ir pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir blokavo vieną metimą bei tris kartus suklydo.

Rungtynes užtikrintai pradėję „Raptors“ pirmavo po pirmojo kėlinio 30:22. Apsukų nemažinę kanadiečiai sugebėjo susikrauti 11 taškų persvarą iki didžiosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai pradėjo mažinti deficitą ir galiausiai sugebėjo rezultatą išlyginti. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 minutėms „Raptors“ buvo išsiveržę į priekį, tačiau per likusį laiką pelnė vos 8 taškus ir didžiąją rungtynių dalį pirmavę turėjo pripažinti „Wizards“ pranašumą.

Serijos rezultatas tapo 2-2, o sekančios rungtynės grįžta į Toronto miestą.

„Wizards“: Bradley Bealas 31, Johnas Wallas 27, Marcinas Gortatas ir Otto Porteris jaunesnysis po 12 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 35, Kyle'as Lowry 19, Jonas Valančiūnas 11, Jakobas Poeltlas 10 taškų.