Rekordą pasiekusio Jono Valančiūno pastangų „Raptors“ pergalei nepakako

Pirmosiose NBA čempionato Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ ekipa po pratęsimo 112:113 (33:19 27:38 27:25 18:23 7:8) nusileido „Cleveland Cavaliers“.

Neįtikėtiną žaidimą demonstruojančio Jono Valančiūno pastangų neužteko  „Toronto Raptors“ pergalei<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

May 2, 2018, 7:29 AM, atnaujinta May 2, 2018, 12:55 PM

Lietuvis per 34 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 21 kamuolį. Atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą bei suklydo tris kartus.

Nors tokio puikaus lietuvio pasirodymo neužteko tam, kad kanadiečiai iškovotų pirmąją pergalę pusfinalio serijoje, tačiau J.Valančiūnas padarė tai, ko nepavyko niekam per pastarąjį dešimtmetį. Tai buvo pirmas kartas nuo 2008-ųjų, kuomet atkrintamosiose rungtynėse kuris nors žaidėjas pelnė bent 20 taškų ir atkovojo bent 20 kamuolių. Paskutinį kartą tai pavyko padaryti Dwightui Howardui.

„Toronto Raptors“ pirmajame kėlinyje pirmavo 33:19, kuomet D.DeRozanas atliko taiklų metimą priešpaskutinę kėlinio minutę. Tačiau taškų persvaros nepavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Viso susitikimo metu pirmavę „Toronto Raptors“ pratęsimo pradžioje praleido Kyle'o Korverio tritaškį ir leido svečiams pirmą kartą įsiveržti į priekį 108:105.

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei minutei Kyle'as Lowry sumažino „roplių“ atsilikimą iki 112:113.

Fredas VanVleetas likus kelioms sekundėm prametė tritaškį, o pergale džiaugėsi „Cleveland Cavaliers“.

„Raptors“ gretose rezultatyviasiai žaidė DeMaras DeRozanas 22, Jonas Valančiūnas 21 (21 atk. kam.), Kyle'as Lowry 18 (10 rez. perd.), Pascalis Siakamas 11.

„Cavaliers“ į pergalę vedė LeBronas Jamesas 26 (1/8 trit., 11 atk. kam., 13 rez. perd.), J.R. Smithas 20 (5/6 trit.), Kyle'as Korveris 19 (5/12 trit.), Jeffas Greenas 16.