Intriga NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje: „Jazz“ išvykoje nukovė „Rockets“ ekipą

NBA Vakarų konferencijoje lengvo pasivaikščiojimo iki finalo „Houston Rockets“ekipai nežada „Utah Jazz“ komanda.

Jutos ekipa laimėjo prieš Hiustono komandą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2018-05-03 08:17, atnaujinta 2018-05-03 10:42

Ji išvykoje Hiustono ekipą nukovė 116:108 (36:28, 28:27, 22:30, 30:23) ir pusfinalio serijos rezultatas tapo lygus – 1:1.

Svečiai jau nuo pat pirmojo kėlinio šovė į priekį ir pirmavo iki trečiojo kėlinio pradžios, kai „Rockets“ rezultatą išlygino. Tuomet iš naujo užsivedusi „Jazz“ atliko spurtą, o aikštės šeimininkų viltys galutinai sugriuvo.

Laimėję antrąsias rungtynes, Jutos komandos žaidėjai panaikino Hiustono namų aikštės pranašumą.

„Jazz“: Joe Inglesas 27 (7/9 tritaškių), Alecas Burksas (6 rez. perd., 7/9 dvitaškių) ir Donovanas Mitchellas (5 atk. kam., 11 rez. perd.) po 17, Rudy Gobertas (14 atk. kam., 3 blokai) ir Jae‘us Crowderis (10 atk. kam.) po 15, Derrickas Favorsas 10, Dante Exumas 9.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 2/10 tritaškių), Chrisas Paulas 23 (5 atk. kam.), Clintas Capela 21 (11 atk. kam., 10/15 dvitaškių), Ericas Gordonas 15 (6 atk. kam.).