U17 Vilniaus KM I-„Šilputa“ vaikinų komanda tapo MKL čempionais

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunių U17 vaikinų čempionato finale Edvino Justos bei jo asistento Vytenio Tupčiausko treniruojama Vilniaus KM I-“Šilputa“ komanda 78:45 (19:5, 16:13, 24:14, 19:13) sutriuškino Šiaulių KA „Saulė“ I-“ASKA“-SG krepšininkus ir tapo čempionais.

Moksleivių krepšinio lygoje triumfavo Vilniaus komanda.<br>MKL nuotr.

May 5, 2018, 6:03 PM, atnaujinta May 7, 2018, 5:04 PM

Rungtynės prasidėjo itin nervingai, sužaidus tris minutes rezultatas vis dar buvo 0:0. Pirmuosius taškus pelnė šiauliečiai, tačiau varžovų krepšį atrišę vilniečiai pabėgo į priekį 11:4. Pirmąjį ketvirtį spurtu (8:1) užbaigę Vilniaus KM auklėtiniai įgijo dviženklį pranašumą – 19:5.

Antrojo ketvirčio pradžia taip pat nebuvo rezultatyvi, tačiau kėlinio viduryje E. Justos treniruojama komanda padidino atotrūkį ik 18 taškų – 28:10. Po dviejų ketvirčių rezultatu 35:18 ir toliau pirmavo vilniečiai.

Pirmoje rungtynių dalyje nesustabdomas buvo Marekas Blaževičius, kuris pelnė 14 taškų (7/10 dvit.) ir atkovojo 7 atšokusius kamuolius.

Po ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, įpusėjus trečiajam ketvirčiui Vilniaus KM auklėtiniai pradėjo triuškinti šiauliečius rezultatu 50:27. Spurtu (9:2) kėlinį užbaigę vilniečiai susikrovė rekordinę persvarą – 59:32.

Paskutiniame ketvirtyje visus formalumus sutvarkę vilniečiai (78:45) nugalėjo Šiaulių KA „Saulė“ I-“ASKA“-SG komandą bei iškovojo aukso medalius.

Vilniaus KM I-“Šilputa“: M. Blaževičius 20 (10/15 dvit., 8 atk. kam., 3 blok. met., 23 naud. bal.), I. Goliančikas 16 (4/4 trit.), Ą. Tubelis 14 (2/3 trit., 10 atk. kam., 20 naud. bal.), T. Zubrys (4 atk. kam., 8 rez. perd.) ir A. Šimonis (3/4 dvit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.) po 7.