Krepšinio antradienis. „Olimpia“ ir „Fenerbahce“ be problemų, „Real“ teko paprakaituoti

Milano „Olimpia“ ir Stambulo „Fenerbahče“ per pirmąsias Italijos ir Turkijos lygų finalo rungtynes varžovus pranoko visa galva, du buvę LKL klubų legionieriai labai netaikliai atakavo Prancūzijos lygos pusfinalyje, o Madrido „Real“ pranašumą Ispanijos lygos pusfinalio rungtynėse įrodė tik paskutiniajame kėlinyje.

Milano komanda iškovojo pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 5, 2018, 11:59 PM

Antradienio rezultatai

Italijos lyga. Finalo pirmosios rungtynės (iki 4 pergalių). Milano „Olimpia“ – Trento „Dolomiti Energia“ 98:85 (A.Goudelockas 26, 6/10 tritaškių, V.Micovas 16, ... A.Gudaitis 10, 4/5 dvitaškių, 2/2 baudų, 6 atk.kam., 14 min., M.Kuzminskas 5, 0/1 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų, 23 min./ S.Shieldsas 31).

Milano krepšininkams dėl pirmosios pergalės finale nereikėjo lieti daug prakaito. „Olimpia“ jau antrojo kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą ir panašiu skirtumu pirmavo visą antrąją mačo pusę.

Turkijos lyga. Finalo pirmosios rungtynės (iki 4 pergalių). Stambulo „Fenerbahče“ – Bursos „Tofaš“ 103:63 (B.Wanamakeris 17, J.Nunnally 14/ B.Ermišas 13).
„Fenerbahče“ įgyta 19 taškų persvara antrojo kėlinio pabaigoje visiškai nuslopino „Tofaš“ krepšininkų ūpą priešintis po didžiosios pertraukos.

Ispanijos lyga. Pusfinalio antrosios rungtynės (iki 3 pergalių). Madrido „Real“ – Las Palmaso „Herbalife“ 92:83 (L.Dončičius 14, S.Llullis 13/ O.Balvinas 13, M.Erikssonas 12; serija 2:0).

Po trijų kėlinių rezultatas dar buvo lygus 70:70, tačiau Trey Thompkinso ir Lukos Dončičiaus tritaškiai dviejose pirmosiose ketvirtojo kėlinio atakose sukrovė „Real“ klubui nedidelę persvarą, kuri ir buvo lemiama.

Prancūzijos lyga. Pusfinalio trečiosios rungtynės (iki 3 pergalių). Le Mano „Sarthe“ – Strasbūro SIG 80:60 (R.Travisas 20/ D.Inglisas 18, ... D.Bostas 7, 1/7 tritaškių, D.Loganas 5, 2/9 metimų; serija 2:1).

Izraelio lyga. Ketvirtfinalio ketvirtosios rungtynės (iki 3 pergalių). Eilato „Hapoel“ – Holono „Hapoel“ 87:70 (serija 2:2), „Gilboa Galil“ – Jeruzalės „Hapoel“ 74:99 (serija 1:3).

Į finalo ketvertą jau pateko Jeruzalės „Hapoel“, Tel Avivo „Maccabi“ ir Tel Avivo „Hapoel“