„Warriors“ išvykoje patiesė „Cavaliers“ ir atsidūrė per žingsnį nuo NBA čempionų titulo

NBA finalo serijoje intriga pamažu dingsta. Trečiose rungtynėse čempionų titulą ginanti „Golden State Warriors“ išvykoje nukovė Lebrono Jameso vedamą „Cleveland Cavaliers“ ekipą 110:102 (28:29, 24:29, 31:23, 27:21) ir serijoje pirmauja 3:0. Ouklando krepšininkams iki NBA čempionų žiedų liko iškovoti tik vieną pergalę.

„Warrios“ iškovojo trečią pergalę iš eilės NBA finalo serijoje.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Jun 7, 2018, 6:44 AM, atnaujinta Jun 7, 2018, 7:07 AM

„Cavaliers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir L.Jameso pelnytas trigubas dviženklis. Klivlendo komandos žvaigždė įmetė 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu, „Warriors“ gretose nesustabdomas buvo Kevinas Durantas, kuris į varžovų krepšį įmetė net 43 taškus. Kita komandos žvaigždė Stephanas Curry šiandien košmariškai atakavo iš toli, pataikydamas vos vieną tritaškį iš dešimties.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, ir po 12 minučių trapią persvarą turėjo šeimininkai „Cavaliers“ 29:28. Antrajame kėlinyje nemažinę apsukų Klivlendo krepšininkai sugebėjo susikrauti solidesnį pranašumą iki pertraukos 58:52.

Tačiau trečiajame kėlinyje atsigavęs „Warrios“ komandos puolimas netrukus persvėrė rezultatą ir prieš lemiamą ketvirtį svečiai jau buvo priekyje 83:81.

Paskutiniame kėlinyje užvirė arši kova ir žaidimas vyko taškas į tašką, o pirmaujanti komanda nuolat keitėsi. Tačiau rungtynių pabaigoje geriau sužaidę „Warrios“ išplėšė dramatišką pergalę ir įstūmė „Cavaliers“ krepšininkus į nepavydėtiną situaciją. Pastarieji finalo serijoje nebeturi teisės klysti ir norėdami triumfuoti NBA finale privalo laimėti net 4 mačus iš eilės.

Sekančios NBA finalo rungtynės bus žaidžiamos Klivlende naktį iš penktadienio į šeštadienė Lietuvos laiku.

„Golden State Warriors“: Kevinas Durantas 43 (5/8 tritaškiai, 13 atk. kam.), Stephanas Curry (1/10 tritaškių) 11. Klay'us Thompsonas, Jordanas Bellas, Javalas McGee ir Draymondas Greenas (9 rez. perd.) po 10.

„Cleveland Cavaliers“: Lebronas Jamesas 33 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Kevinas Love'as 20 (13 atk. kam.), Rodney'us Hoodas 15 (4 atk. kam.), JR Smithas 13, Tristanas Thompsonas (7 atk. kam.) 9.