„Panathinaikos“ ir L. Lekavičius – per žingsnį nuo čempionų titulo Graikijoje

Graikijos krepšinio čempionato finalo trečiosiose rungtynėse Lukas Lekavičius ir Atėnų klubas „Panathinaikos“ savo aikštėje priėme amžinąją priešę Pirėjo komandą „Olympiakos“ ir įveikė varžovus rezultatu 73:58 (19:15, 19:13, 16:14, 19:16). Serijoje iki trijų pergalių dabar santykiu 2-1 pirmauja „Panathinaikos“.

Lukas Lekavičius ir „Panathinaikos“ krepšininkai.<br> Twitter nuotr.

Jun 10, 2018, 10:25 PM, atnaujinta Jun 10, 2018, 11:37 PM

L.Lekavičius per 8 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Panathinaikos“ krepšininkams varžovai problemų kėlė tik pirmajame kėlinyje. Antrojo ketvirčio viduryje „žalieji“ surengė nedidelį spurtą 12:4, po kurio nutolo 32:24, ir nuo tada visą laiką pirmavo saugia persvara.

Beje, per lemiamą spurtą „Panathinaikos“ penkete buvo ir L.Lekavičius, kuris patikimai vadovavo komandos puolimui ir pataikė svarbų tritaškį.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė K.C. Riversas, 14 – Mike‘as Jamesas.

„Olympiakos“ gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Vassilis Spanoulis, 12 pelnė Georgios Printezis.

„Panathinaikos“ – „Olympiakos“73:58 (19:15, 19:13, 16:14, 19:16), – serija 2-1.