Krepšinio sekmadienis: puikus V. Kariniausko žaidimas ir „Maccabi“ finalas

Sekmadienį tarp lietuvių naudingiausiai žaidė Vaidas Kariniauskas, priartinęs „Oradea“ prie Rumunijos lygos aukso. Tel Avivo „Maccabi“ pateko į Izraelio lygos finalą.

Vaidas Kariniauskas.<br>G.Šiupario nuotr.

Jun 10, 2018, 11:47 PM

Izraelio lyga. Pusfinalis. Tel Avivo „Maccabi“ – Tel Avivo „Hapoel“ 98:74 (A.Tyusas ir J.Pargo po 18/ A.Banksas 16).

Tel Avivo „Maccabi“ po ketverių metų pertraukos pateko į Izraelio lygos finalą. „Geltonųjų“ varžovai paaiškės pirmadienį per kitas pusfinalio rungtynes, kuriose susitiks čempiono vardą ginantis Jeruzalės „Hapoel“ ir Holono „Hapoel“.

Finalo rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Tel Avive.

Rumunijos lyga. Finalo trečiosios rungtynės (iki 3 pergalių). Bukarešto „Steaua“ (M.Runkauskas 8, 1/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5 atk.kam., 30 min.) – „Oradea“ (V.Kariniauskas 21, 3/4 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 0/1 baudos, 26 min., A.Valeika 6, 3/4 dvitaškių, 0/1 baudos, 7 atk.kam., 23 min.) 70:94 (serija 1:2).

Vaidas Kariniauskas vėl buvo rezultatyviausias „Oradea“ žaidėjas ir priartino šią komandą prie svarbiausio tikslo – aukso medalių. Sekmadienį Oradios krepšininkai buvo keliomis galvomis pranašesni už varžovus: svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 26:13, o per kitus kėlinius skirtumas nė sykio nebuvo vienženklis.

Ispanijos antroji lyga. Finalo ketvirtosios rungtynės (iki 3 pergalių). „Melilla“ – Manresos ICL (J.Gintvainis 6, 1/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/3 baudų, 24 min.) 86:74 (serija 2:2).

Kelialapio į ACB lygą savininkai paaiškės antradienį per penktąsias finalo rungtynes, kurios vyks Manresoje.

Italijos antroji lyga. Finalo pirmosios rungtynės (iki 3 pergalių). Triesto „Alma“ – Monferato Kazalės „Novipiu“ 83:79.