Lietuvos 20-mečių vaikinų rinktinė po pratęsimo išvargo pergalę prieš Juodkalniją

Europos jaunimo iki 20-ies metų amžiaus (U20) čempionato pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė sunkiai po pratęsimo nugalėjo Juodkalniją rezultatu 94:82 (29:9, 25:25, 16:30, 11:13, 17:5) ir iškovojo pirmąją pergalę turnyre.

Lietuvos rinktinė po pratęsimo įveikė Juodkalniją.<br> FIBA.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Jul 14, 2018, 10:07 PM, atnaujinta Jul 14, 2018, 10:26 PM

Lietuvos krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 25:9, antrojo ketvirčio pradžioje jau triuškino varžovus 29:9, o prieš didžiąją pertrauką išsaugojo 16 taškų pranašumą – 50:34.

Tačiau išsiderinus žaidimui Arvydo Gronskio auklėtiniams po trijų kėlinių liko tik dviejų taškų pranašumas – 66:64. 10 minučių atkarpa pralaimėta net 16:30.

Lemiamame kėlinyje likus rungtyniauti 4 minutes dar buvo lygu (70:70), o netrukus mūsiškiai jau atsiliko 75:77. Laimė, Arnas Velička baudomis išlygino santykį ir išplėšė pratęsimą – 77:77.

Pratęsimą lietuviai pradėjo spurtu 7:2, laimėjo 5 minučių atkarpą 17:5 ir šventė galutinę pergalę – 94:82.

Rezultatas:

Lietuva (1/0) – Juodkalnija (0/1) – 94:82 (29:9, 25:25, 16:30, 11:13, 17:5).

Lietuva: Gytis Masiulis 21 (6/14 dvitaškiai, 9/10 baudos, 15 atk. kam.), Matas Jogėla 19 (8/12 dvitaškiai), Arnas Velička 14 (5 rez. perdav., 5 klaid.), Einaras Stankevičius ir Džiugas Slavinskas po 13, Karolis Giedraitis 5 taškai.

Juodkalnija: Milošas Popovičius 27 (16 atk. kam., +39 naud. bal.), Miličius Starovlahas 17, Marko Simonovičius 15 (17 atk. kam.), Andrija Slavkovičius 14 taškų.

Lietuviai kontrolinėse rungtynėse Turkijoje įveikė Juodkalnijos ekipą rezultatu 91:70.

Kitas A grupės rungtynes žais sekmadienį (liepos 15-ąją dieną) su Turkijos rinktine, kuri pirmosiose rungtynėse įveikė Didžiosios Britanijos krepšininkus 76:62. Rungtynių pradžia 19.00 valandą.