R. Seibutis, R. Giedraitis ir A. Kulboka solidžiai sužaidė savo atstovaujamuose klubuose

Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“ komanda draugiškame mače 87:81 (27:32, 25:16, 15:19, 20:14) įveikė Belgrado „Partizan“ krepšininkus. R.Seibutis buvo pats naudingiausias (22 naud. bal.) savo komandoje – 17 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/5 baudos), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 1 klaida ir 3 perimti kamuoliai per 22 minutes.

Renaldas Seibutis, Arnoldas Kulboka ir Rokas Giedraitis sužaidė solidžias rungtynes.<br> Twitter nuotr.

Krepsinis.net ir lrytas.lt inf.

Sep 8, 2018, 9:51 PM, atnaujinta Sep 10, 2018, 8:09 AM

Lietuviui sėkmingai talkino 16 taškų įmetęs Stanas Okoye, 11 surinko Franas Vazquezas (7 atk. kam., 2 blk.).

Dar vienas itin solidžias rungtynes sužaidė Rokas Giedraitis, atvedęs Berlyno ALBA klubą į pergalę prieš Las Palmo „Gran Canaria“ 96:94 (22:23, 31:24, 23:23, 20:24). Lietuvis per 24 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, suklydo 2 kartus, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Rezultatyvumu jį pranoko tik Luke‘as Sikma (19 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 32 naudingumo balai). 15 taškų įmetė Martinas Hermannssonas, po 11 – Stefanas Peno ir Timas Schneideris, 10 – Chrisas Lane‘as.

Draugiškose rungtynėse Bambergo „Brose Bamberg“ klubas 93:65 (28:10, 22:22, 21:19, 22:14) be vargo susitvarkė su Bairoito „Medi Bayreuth“ krepšininkais ir iškopė į turnyro finalą. Bambergo ekipa turėjo du tikrus lyderius aikštėje, o vienu iš jų buvo 20-metis lietuvis Arnoldas Kulboka, pasižymėjęs 18 taškų. Rezultatyviau už A.Kulboką rungtyniavo tik 19 taškų pelnęs Tyrese‘as Rice‘as, o 14 taškų įmetė Cliffas Alexanderis.