Kauno „Žalgirio“ triumfas draugiškame turnyre: nukovė CSKA klubą ir iškėlė trofėjų

Kauno „Žalgiris“ savo pasiruošimą naujam sezonui Turkijoje užbaigė skambia nata. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai draugiško turnyro „Gloria Cup“ finale rezultatu 81:73 (12:18, 19:17, 25:16, 25:22) palaužė principinius varžovus – Maskvos CSKA klubą. Žalgirieičiai taip pratęsė malonių pergalių prieš CSKA seriją.

Lietuvos čempionai įveikė CSKA klubą.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Lietuvos čempionai įveikė CSKA klubą.<br> facebook.comm nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Sep 16, 2018, 7:58 PM, atnaujinta Sep 16, 2018, 11:47 PM

Atkakliose rungtynėse netrūko kietos kovos, o abiejų klubų krepšininkai negailėjo vieni kitų.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo CSKA ekipa, kuri po 10 minučių turėjo šešių taškų persvarą. Tačiau antrojo kėlinio viduryje Kauno „Žalgiris“ buvo perėmęs iniciatyvą bei išsiveržęs į priekį. Vis tik, kėlinio pabaigoje užtikrinčiau sužaidė CSKA ekipa ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 35:31.

Po pertraukos žalgiriečiai prisivijo savo varžovus ir trečiajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką. Bet kėlinio pabaiga priklausė žalgiriečiams, kurie prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo susikrauti 5 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje kelių taškų atstumų nutolę kauniečiai pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Žalgiris“: N.Woltersas 18, M.Grigonis 15, A.Milaknis 12, A.Kavaliauskas 11 (5 atk. kam.), P.Jankūnas 9, A.White‘as 4, R.Jokubaitis 4, B.Daviesas 4, T.Walkupas 2, L.Birutis 2, D.Sabeckis 0, L.Uleckas 0.

CSKA: C.Higginsas 21 (10/10 baud. met.), K.Hinesas 16 (5/6 dvit., 6 atk. kam., 2 blk.), D.Hackettas 14, A.Petersas 10, O.Hunteris 10 (7 atk. kam.).

Kauno „Žalgiris“ vietą finale užsitikrino, kai po permainingos kovos 83:79 (32:15, 12:18, 18:27, 21:19) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Turnyro starte žalgiriečiai įveikė Bursos „Tofaš“ komandą 82:70 (24:23, 15:14, 24:19, 19:14).

CSKA pakeliui į finalą nugalėjo „AS Monaco“ ir Bandirmos „Banvit“ komandas.

Šiame sezone Eurolygoje CSKA ir „Žalgiris“ tarpusavyje žais lapkričio 21 ir sausio 4 dieną.