Pasaulio čempionato atranka: beviltiški slovėnai ir latvių pralaimėjimas ispanams

Pirmadienį buvo sužaistos dar šešios Europos zonos atrankos rungtynės į pasaulio čempionatą Kinijoje, kuris vyks 2019 metais.

Ispanija namuose nugalėjo latvius.<br> fiba.com nuotr.
 Slovėnų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir sėkmingas A.Randolpho žaidimas.<br> fiba.com nuotr.
 Italai nugalėjo vengrus ir priartėjo prie pasaulio čempionato.<br> fiba.com nuotr.
 Kroatija patyrė dar vieną pralaimėjimą.<br> fiba.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Sep 17, 2018, 11:21 PM, atnaujinta Sep 17, 2018, 11:49 PM

I grupėje kaimynai latviai svečiuosi kibo į atlapus tituluotai Ispanijos rinktinei. Pastaroji privalėjo reabilituotis po patirto pralaimėjimo Ukrainos komandai penktadienį.

Dramatiškose rungtynėse pergalę išplėšė 85:82 šeimininkai Ispanijos krepšininkai.

Po dviejų kėlinių jie turėjo susikrovę solidžią persvarą ir pirmavo 14 taškų skirtumu – 51:37. Vis tik, latviai po pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė vytis savo varžovus.

Nors svečiams ketvirtajame kėlinyje ir pavyko priartėti, tačiau ispanai pergalės iš rankų nepaleido.

Toliau savojo žaidimo neranda Europos čempionai slovėnai, kurie po pralaimėjimo latviams, namuose kapituliavo ir prieš Turkijos krepšininkus 77:86.