Tritaškiais prapliupęs „Juventus“ patampė nervus „Žalgirio“ ekipai

[[ge:lrytas:lrytas:7734835]]

Kauno ekipa turėjo vargo Utenoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2018-09-30 16:53, atnaujinta 2018-09-30 18:58

Jau pirmajame kėlinyje nuo varžovų pabėgęs Kauno „Žalgiris“ (3-0) per kelias minutes iššvaistė solidų pranašumą, tačiau išliko pergalingame kelyje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 87:80 (24:16, 25:16, 18:21, 20:27) įveikė charakterį demonstravusius Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje pagreitį įgavę Lietuvos čempionai atitrūko 24:16, o prieš ilgąją pertrauką pradėjo triuškinti šeimininkus 49:32.

Nors po pertraukos situacija nesikeitė, o „Žalgiris“ toliau didino savo pranašumą, uteniškiai neprarado pasitikėjimo savimi ir lemiamame ketvirtyje prapliupo tritaškiais.

Tris tolimus metimus iš eilės pataikė klubo naujokas Marius Runkauskas, po tritaškį smeigė ir Arvydas Šikšnius ir Karolis Guščikas, o spurtas 15:4 leido prisivyti 73:77.

Vis dėlto per likusią kėlinio pusę „Žalgiris“ pasitempė ir neleido varžovams persverti rezultato. Paskutiniosiomis minutėmis pergalę užtikrino taiklūs Nate'o Wolterso ir Artūro Milaknio metimai.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 20, Vaidas Čepukaitis 19, Marius Runkauskas 14, Martinas Geben 9 (8 atk. kam.), Karolis Guščikas 8, Tomas Dimša ir Dovis Bičkauskis (12 rez. perd.) po 5.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17, Nate'as Woltersas 14, Artūras Milaknis 13, Aaronas White'as 11, Edgaras Ulanovas ir Leo Westermannas po 8.