Pirmajame „Raptors“ išbandyme – rezultatyviausias J. Valančiūnas ir dėmesys naujokui

Jonas Valančiūnas pasižymėjo rezultatyvumu, visi įdėmiai stebėjo Kawhi Leonardo debiutą, o „Toronto Raptors“ klubas pirmosiose draugiškose rungtynėse iškovojo pergalę.

Toronto klubas nugalėjo Portlando ekipą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Sep 30, 2018, 7:55 AM, atnaujinta Sep 30, 2018, 8:20 AM

Kanados klubas savų sirgalių akivaizdoje 122:104 (32:33, 32:24, 25:21, 33:26) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ ekipą.

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo kildamas nuo suolo, tačiau buvo labai solidus. Aikštėje praleido beveik devyniolika minučių per kurias pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 1  rezultatyvų perdavimą bei surinko septyniolika naudingumo balų.

Nenuvylė ir K.Leonardas. Jis per beveik 20 minučių aištėje pasižymėjo 12 taškų, 3 rezultatyviais perdavimais ir 1 atkovotu kamuoliu.

Nors „Raptors“ naujokas prašovė visus keturis tritaškius ir pataikė tik 6 iš 11 baudų metimų, vis tik po rungtynių jis sulaukė pagyrų, kadangi žaidė agresyviai, o be to, visi atkreipė dėmesį į faktą, kad jis dėl traumos nerungtyniavęs buvo dar nuo sausio mėnesio.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, per kurią „Raptors“ dar tik ieškojo savojo žaidimo. Didesnio pranašumo nebuvo, o tai rodė ir apylygis rezultatas.

Antrajame kėlinyje į žaidimą gerai įsijungė Toronto klubo atsarginių žaidėjų suolas, tarsi parodydamas, kad bus gera pamaina pagrindiniams žaidėjams. Vedami Fredo VanVleeto, kanadiečiai truktelėjo į priekį, o po ilgosios pertraukos, trečiajame kėlinyje persvarą dar labiau padidino.

Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ treneris išbandė tokių žaidėjų kaip Lorenzo Browno, Malachi Richardsono galimybes. Gerai į žaidimą įsijungė ir komandos naujokas, aukštaūgis Gregas Monroe, pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius.

Atsinaujinusi tiek trenerų štabe, tiek žaidėjų sudėtyje, Toronto ekipa pirmosiose draugiškose rungtynėse sirgalių nenuvylė.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 17 , Kyle'as Lowry 15, Kawhi Leonardas 12, Lorenzo Brownas 10,  Fredas VanVleetas 11.

„Blazers“:Meyersas Leonardas 14, Damianas Lillardas 12, Jusufas Nurkičius 9.

Kitas rungtynes Toronto klubas žais spalio 2-ąją su „Utah Jazz“ klubu.