Kinijoje „Philadelphia 76ers“ palaužė „Mavericks“, o žaidėjas pabučiavo sirgalių

NBA prasidėjo kontrolinių mačų laikas, o kelios ekipos išvyko pradžiuginti ir Kinijos sirgalių. Draugiškame mače penktadienį „Philapdephia 76ers“ (3/0) 120:114 (26:35, 38:27, 28:23, 28:29) nugalėjo „Dallas Mavericks“ klubą (1/1).

„76ers“ palaužė „Maveriks“ krepšininkus per turnė Kinijoje<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 5, 2018, 8:43 PM

Dalaso komanda ilgą laiką pirmavo iki didžiosios pertraukos ir vienu metu turėjo 15 taškų persvarą, tačiau vėliau iniciatyvą perėmę varžovai užtikrintai žengė pergalės link.

Likus žaisti mažiau minutę, po Kosto Antetokounmpo dėjimo ir Jaleno Brunsono pataikytos baudos „Mavericks“ ekipai buvo sužibusi viltis – 114:118, bet per likusį laiką Dalasas net nepataikė nė vieno metimo ir nusileido oponentams.

Puikiai kovojusi Filadelfijos komandos jaunoji žvaigždė Joelis Embiidas rungtynių metu įsirėžė į priekinėje eilėje sėdintį žiūrovą, bet nepaliko incidento be atsiprašymo – centras apsikabino vyriškį ir pabučiavo jį į galvą bei sulaukė aplodismentų.

Rungtynes stebėjo 18 tūkstančių žiūrovų.

Prie pergalės J.J.Redickas pridėjo 28 taškus, pataikydamas 3 dvitaškius ir 7 tritaškius bei atakavęs visiškai be klaidų. 22 taškus pridėjo ir 10 kamuolių atkovojo Joelis Embiidas, 18 – Landry Shametas, arti trigubo dublio buvo Benas Simmonsas (9 tšk., 9 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Mavericks“ klubui 20 taškų pelnė Dennisas Smithas, 17 – Maximilianas Kleberas, po 11 – Devinas Harrisas ir Wesley Matthewsas.