Domantas Sabonis mače rinko įspūdingą statistiką, tačiau treneris jį apramino

Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjui Domantui Saboniui prireikė vos dviejų kėlinių, kad jis surinktų dvigubą dviženklę statistiką, tačiau lietuvio pastangų pergalei neužteko. Ikisezoninėse NBA kontrolinėse rungtynėse „Indiana Pacers“ su D.Saboniu svečiuose po pratęsimo krito 104:109 (22:27, 24:25, 32:24, 16:18, 10:15) nuo „Memphis Grizzlies“ klubo.

Domantas Sabonis aikštėje šėlo, tačiau „pacers“ trenerio buvo pasodintas ant suolo, o Indinama po pratęsimo pralaimėjo Dalaso ekipai<br> AP nuotr
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 7, 2018, 7:55 AM

Tai buvo antrasis „Pacers“ mačas pasirengimo metu ir pirmoji nesėkmė.pirmasis pralaimėjimas. D.Sabonis aikštėje pasirodė nuo mačo pradžios ir per 21 minutę pelnė 17 taškų (7/17 dvit., 0/1 trit., 3/5 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Per pirmąją rungtynių dalį D.Sabnis jau buvo susikrovęs įspūdingą statistiką – pelnė 11 taškų ir sugriebė 12 kamuolių. Mūsų šalies krepšininkas galėjo pasirodyti ir dar įspūdingiau, tačiau „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas trečiojo ketvirčio pabaigoje pasodino D.Sabonį ant atsarginių žaidėjų suolo ir daugiau jis nebepakilo.

Lietuvos krepšininkas dvigubą dublį atliko abejose žaistose ikisezoninėsė rungtynėse.

Indianos klubas vertėsi be lyderių: Victoro Oladipo, Myleso Turnerio, Bogdano Bogdanovičiaus, Thaddeuso Youngo ir Darreno Collisono. Šeimininkų gretose aikštėje nepasirodė pagrindiniai krepšininkai Marcas Gasolis ir Mike’as Conley.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 18 (6 atk. kam.), Wayne’as Seldenas 16 (9 rez. perd.), Yuta Watanabe ir Garrettas Temple’as po 11, Shelvinas Mackas 8 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Aaronas Holiday 20 (4/8 trit., 8 kl.), Domantas Sabonis 17 (7/17 dvit., 14 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyreke’as Evansas 12 (6 atk. kam.), T.J. Leafas 9.