2018-2019 m. Eurolygos sezonas prasidėjo rungtynėmis Maskvoje.

Barselonos klubas pralaimėjo Maskvoje.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 11, 2018, 10:23 PM, atnaujinta Oct 11, 2018, 10:25 PM

Ten vykusiame sezono atidarymo mače CSKA ekipa 95:75 (21:17, 30:12, 18:29, 26:17) nepasigailėjo „Barcelona“ ekipos.

Intriga laikėsi tik pirmajame kėlinyje. Antrajame CSKA parodė jėgą, spurtavo net 10:0 ir susikrovė solidžią persvarą.

Prieš ilgąją pertrauką varžovams priartėti nė kiek neleidusi CSKA pirmavo jau 52:29.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Kevino Pangoso dvitaškio „Barcelona“ buvo priartėjusi iki vienženklio skirtumo (60:69), tačiau tuomet CSKA vėl pademonstravo solidų žaidimą ir abejonių nepaliko.

Buvusiam žalgiriečiui rungtynės susiklostė labai prastai.

K.Pangosas per 14 minučių pelnė vos 2 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo, tris kartus prasižengė ir surinko -8 naudingumo balus.

CSKA: Cory Higginsas 18, Nando De Colo 17, Willas Clyburnas 13, Sergio Rodriguezas 12.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuricas 15 (4/8 trit.), Jaka Blažičius 11, Artiomas Pustovijus 8.