Vilniaus „Rytas“ turėjo bėdų Alytuje ir išvargo pergalę prieš „Dzūkiją“

[[ge:lrytas:lrytas:7883519]]

LKL lygoje kaunasi „Dzūkija“ ir „Rytas“.<br>T.Bauro nuotr.

Oct 13, 2018, 5:18 PM, atnaujinta Oct 14, 2018, 7:32 AM

Po pralaimėtų rungtynių Kazanėje Vilniaus „Rytas“ sunkiai grįžo į kovas LKL pirmenybėse. Vilniečiai šeštadienį turėjo vargo su Alytaus „Dzūkija“ ir pastaruosius palaužė tik ketvirtajame kėlinyje.

Lietuvos vicečempionai nugalėjo alytiškius rezultatu 79:73 (18:24, 20:16, 17:24, 24:8).

Tai buvo ketvirtoji „Ryto“ pergalė Lietuvos krepšinio lygoje.

Rungtynėse Dainius Adomaitis vėl vertėsi tik aštuoniais žaidėjais, tačiau trečiajame kėlinyje matydamas, kad komanda yra duobėje į kovą metė tik ketvirtadienį į Vilnių atskridusį Manny Harrisą. Žaidėjui tai buvo debiutas LKL lygoje.

Alytaus „Dzūkija“ trečiojo kėlinio pabaigoje dar pataikė fantastiška tritaškį metimą, po kurio turėjo 9 taškų pranašumą - 64:55.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje aukštesnė pavarą įjungę „Ryto“ krepšininkai rezultatą spėjo išlyginti greičiau nei per tris minutes. „Dzūkija“ pirmąjį tašką ketvirtajame kėlinyje įmetė tik sužaidus beveik penkias minutes.

Pirmajame kėlinyje skaudžią traumą patyrė Artūras Jomantas, kuriam teko apsilankyti ir ligoninėje.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 15, Matas Jogėla 14, Dominykas Domarkas 13, Gediminas Žalalis 10, Paulius Patrilevičius 8 taškai.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 20, D.J.Seeley 13, M.Girdžiūnas 11, Arnas Butkevičius 9, Dominique'as Suttonas ir Evaldas Kairys po 8 taškus.