Jokių nuolaidų rėksniams: Graikijoje 7-ąją min. iš aikštės išvaryti abiejų komandų treneriai

Graikijos krepšinio čempionato rungtynėse šeštadienį tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Salonikų „Aris“ klubų užfiksuotas retai pasitaikantis incidentas. Dvikovos metu buvo išvaryti abiejų komandų treneriai Xavi Pascualis ir Vangelis Aggelou.

Graikijos krepšinio čempionato mače iš aikštės išvyti „Aris“ ir „Panathinaikos“ treneriai.<br> Youtube nuotr.

Oct 14, 2018, 10:55 AM, atnaujinta Oct 14, 2018, 11:20 AM

Neeilinis epizodas įvyko likus 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos, kai „Panathinaikos“ klubui svečiuose pirmaujant 16:12, vienam jų lyderių Nickui Calathesui buvo skirta asmenine pražanga, o už ginčus su teisėju šis krepšininkas dar nubaustas ir technine pražanga.

Tokį sprendimą arbitrui pasufleravo šalia įvykio vietos buvęs „Aris“ treneris V.Aggelou. Tai pastebėjęs „Panathinaikos“ klubo strategas X.Pascualis labai įsiuto, priartėjo prie oponento ir įsivėlė su juo į vaidus.

Teisėjas abu trenerius pašalino iš aikštės.

Rungtynes rezultatu 84:70 laimėjo „Panathinaikos“ komanda, o jos atstovas iš Lietuvos Lukas Lekavičius pelnė 9 taškus.