Eurolygos čempionai sumušė „Žalgirio“ skriaudikę

2018 m. spalio 20 d. 00:04
Lrytas.lt
Madrido „Real“ krepšinio komanda toliau nepralaimi šiame Eurolygos sezone: namuose ji penktadienį 97:79 (25:19, 27:25, 22:23, 23:12) įveikė Vitorijos „Baskonia“.
Daugiau nuotraukų (2)
Vos trumpam „Baskonia“ buvo išsiveržusi į priekį pirmame kėlinyje – vėliau visą laiką priekyje buvo „Real“.
Sergio Llullo tolimi metimai vedė į priekį „Real“ mačo pradžioje, prisidėjo ir Anthony Randolphas, o netrukus tritaškių paleido ir Facundo Campazzo su Rudy Fernandezu – 42:33.
Nors Vitorijos ekipa prieš paskutinį ketvirtį ir sumažino atsilikimą iki 59:61, Ispanijos sostinės ekipa atsakė spurtu 9:0, o po to kontroliavo žaidimo eigą ir sutriuškino varžovus.
„Real“: Sergio Llullas 23, Rudy Fernandezas 14 (4/5 trit.), Fabienas Causeur ir Anthony Randolphas – po 11, Felipe Reyesas 10.
„Baskonia“: Marcelinho Huertas 14, Patricio Garino 12, Luca Vildoza 11, Mattas Janningas 10.
Eurolyga^InstantMadrido Real
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.