EUROLYGA

Įspūdingai sužaistas trečiasis kėlinys lėmė pirmąją „Lietkabelio“ pergalę Čempionų lygoje

[[ge:lrytas:lrytas:8008009]]

Panevėžio komanda namuose priima svečius iš Čekijos.<br> championsleague.basketball.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 24, 2018, 6:56 PM, atnaujinta Oct 24, 2018, 9:21 PM

Panevėžio „Lietkabelio“ komandai pavyko iškovoti pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Namuose žaidę panevėžiečiai 95:86 (24:29, 17:17, 31:19, 23:21) sugebėjo palaužti Nimburko ČEZ komandos pasipriešinimą.

Lūžis rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet „Lietkabelis“ savo varžovus dešimties minučių atkarpoje pranoko 31:19.

Tai buvo pirmoji „Lietkabelio“ komandos pergalė Čempionų lygos turnyre.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 21, Mike'as Morrisonas 18, Saulius Kulvietis ir Jamaras Wilsonas po 14, Paulius Valinskas 13 taškų.

CEZ: Eugene'as Lawrence'as 21, Vojtechas Hrubanas 15, Bracey Wrightas 13, Jaromiras Bohačikas 10 taškų.

Kaip ir panevėžiečiai, taip ir Čekijos čempionai turnyrą pradėjo dvejomis nesėkmėmis. ČEZ 63:74 nusileido Dižono JDA, o praėjusiame ture namuose po dviejų pratęsimų 93:94 turėjo pripažinti Atėnų AEK ekipos su Jonu Mačiuliu pranašumą. Tiesa, ČEZ neturi sau lygių vietinėse pirmenybėse, kur laimėjo visas penkerias žaistas rungtynes.

„Lietkabelio“ treneris-skautas Algimantas Bružas teigė, kad ČEZ yra labai pavojinga ir patyrusi komanda, kuri varžovus itin dažnai baudžia tolimais metimais, kurių per rungtynes atlieka po 31 ir pagal šį rodiklį turnyre žengia ketvirtoje vietoje.