Domantas Sabonis NBA nesulaikomas: ir toliau įspūdingai taršo varžovus

Lietuvis Domantas Sabonis ir toliau rodo įspūdingą sportinę formą – trečiadienį jis įsirašė trečią dvigubą dviženklį į savo sąskaitą, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ išvykoje 116:96 (28:22, 34:28, 26:21, 28:25) palaužė „San Antonio Spurs“. Tai buvo jau trečioji iš eilės „Pacers“ pergalė prieš „Spurs“, o lietuvis šiame NBA sezone nesusirinko dvigubo dviženklio tik praleidę vieną mačą dėl traumos.

„Pacers“ ir vėl įveikė „Spurs“ ekipą
„Pacers“ ir vėl įveikė „Spurs“ ekipą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Oct 25, 2018, 7:24 AM, atnaujinta Oct 25, 2018, 8:31 AM

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs D.Sabonis per 21 minutę surinko 16 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 4 sykius prasižengė.

Aikštėje antrame kėlinyje pasirodęs lietuvis surengė savo šou: pradžioje išmaudė veteraną Pau Gasolį ir pelnė du taškus su pražanga, tačiau įspūdingiausią epizodą jis sukūrė atlikdamas galingą dėjimą per latvį Davį Bertanį.

Domantas prasiveržė link krepšio ir kaire ranka sugrūdo į jį kamuolį, o po šio momento „Pacers“ pranašumas išaugo iki 42:26.

Iš viso D.Sabonis per ketverias šio sezono rungtynes vidutiniškai 22 minutes renka po 12,5 taško, atsikovoja po 11,3 kamuolio.

Dviženklį skirtumą dar pirmoje rungtynių pusėje susikrovę svečiai ketvirtame ketvirtyje buvo įgiję net 25 taškų persvarą.

„Pacers“ 21 tašką surinko Victoras Oladipo (9 rez. perd.), 19 taškų pelnė Tyreke’as Evansas (5/7 trit.), 14 – Thaddeusas Youngas, 12 – Cory Josephas (4/6 trit.), po 10 – Mylesas Turneris ir Dougas McDermottas.

„Spurs“ 18 taškų pridėjo DeMaras DeRozanas, 16 – Marco Belinelli, po 15 – LaMarcusas Aldridge’as (13 atk. kam.) ir Bryanas Forbesas, 11 – Rudy Gay’us (10 atk. kam.).

„Los Angeles Lakers“ su Lebronu Jamesu pagaliau šventė pirmąją sezono pergalę. Los Andželo klubas išvykoje 131:113 (32:30, 44:24, 30:32, 25:27) patiesė „Pheonix Suns“ ekipą.

„Suns“: D.Bookeris 23, D.Aytonas 22, T.Ariza ir T.Chandleris po 14, T.Warrenas ir J.Jacksonas po 10.

„Lakers“: L.Stephensonas 23, J.McGee 20, L.Jamesas 19, K.Kuzma 17, J.Hartas 15, K.Caldwellas-Pope 14, L.Ballas 12.

Ketvirtą pergalę šventė „Golden State Warriors“ klubas, kuris 138:117 (46:37, 34:34, 35:26, 23:20) namuose nugalėjo „Washington Wizards“ .

„Warriors“: S.Curry 51, K.Durantas 30, K.Thompsonas 19.

„Wizards“: B.Bealas 23, K.Oubre 17, M.Morrisas 14, J.Wallas 13, O.Porteris 12, J.Greenas 10.