Sėkmingas paskutinis kėlinys padėjo „Dzūkijai“ pranokti svečius iš Prienų

[[ge:lrytas:lrytas:8046909]]

Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai.<br> Facebook nuotr.
 Prienų „Skycop“ krepšininkai.<br> LKL/BNS nuotr.

Oct 28, 2018, 5:57 PM, atnaujinta Oct 29, 2018, 10:17 AM

Alytaus „Dzūkija“ (3/4) LKL čempionate namuose užtikrintai 88:73 (21:20, 12:19, 25:24, 24:16) susitvarkė su Prienų „Skycop“ (3/5) ekipa.

Prienų klubas priekyje buvo tik pirmajame ketvirtyje (19:11), kuomet sulaukė gero lietuvių indėlio. Vis tik spurtu 9:0 „Dzūkija“ rezultatą persvėrė ir nuo to laiko ėmė saugoti pranašumą.

„Skycop“ puolimas sustojo ir maksimalus dalykas, kurį jiems pavyko padaryti, tai trumpam išlyginti rezultatą. Po ilgosios pertraukos Kendrickas Brownas ir aukštaūgiai „Dzūkijai“ leido atsiplėšti dviženkliu skirtumu – 62:52.

Ilgą laiką atsilikusi Prienų komanda kabintis į rungtynes bandė ketvirtajame kėlinyje. Darjušas Lavrinovičius vienas skirtumą mažino iki 5 taškų (61:66), tačiau per likusį laiką „Skycop“ puolimą rezgė sunkiai ir išgyvenusi atkarpą 0:16 nebeturėjo šansų laimėti.

Mike’as Bruesewitzas sužaidė blogiausias savo rungtynes LKL: per 25 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 5 kartus pažeidė taisykles ir surinko minus 1 naudingumo balą.

Tokiu jo pasirodymu nepatenkintas Virginijus Šeškus išsiuntė legionierių į rūbinę likus dar trims minutėms iki mačo pabaigos.

Rezultatas:

Alytaus „Dzūkija“ (3/4) – Prienų „Skycop“ (3/5) – 88:73 (21:20, 12:19, 25:24, 24:16)​

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 17 (9 rez. perdav.), Waverly Austinas ir Egidijus Dimša (12 atk. kam.) po 15, Artūras Jomantas 14 (10 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 10, Matas Jogėla 8 taškai.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 18 (4/12 tritaškiai), Darjušas Lavrinovičius 17, Mindaugas Lukauskis 13 (9 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 11 (0/6 tritaškiai), Domantas Šeškus 4 taškai.