K. Pangoso rezultatyvumo rekordas padėjo „Barcelona“ klubui išplėšti pergalę

Buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Kevinas Pangosas sekmadienį įrašė naują pusalapį į savo pasiekimų metraštį. Kanadietis pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą ir vedė „Barcelona“ (6 pergalės ir 0 pralaimėjimų) klubą pergalės link Ispanijos čempionate. Katalonai po pratęsimą 94:92 (14:25, 26:13, 21:19, 20:24, 13:11) nugalėjo Badalonos komandą „Divina Seguros Joventut“ (2/3).

Kevinas Pangosas pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą.<br> Twitter nuotr.

2018-10-28 16:38, atnaujinta 2018-10-29 10:19

Buvęs žalgirietis per 31 minutę pelnė 32 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 12/13 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

Ankstesnis jo karjeros rezultatyvumo rekordas buvo 31 taškas (2015-2016 m.). Kanadietis pratęsime pelnė 7 iš 13 ekipos taškų.

„Barcelona“: Kevinas Pangosas 32, Chrisas Singletonas ir Kevinas Seraphinas po 12, Artiomas Pustovijus 11, Victoras Claveras 10 taškų.

„Joventut“: Shawnas Dawsonas 20, Conoras Morganas 19, Nicolas Laprovittola 12, Luke'as Harangody 11 taškų.