Po ilgosios pertraukos driokstelėjęs „Rytas“ užtikrintai laimėjo Juodkalnijoje

[[ge:lrytas:lrytas:8083486]]

Vilniečiai išvykoje sutriuškino Baro „Mornar“.<br>eurocupbasketball.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 31, 2018, 7:50 PM, atnaujinta Nov 1, 2018, 1:21 PM

Vilniaus „Ryto“ ekipa Juodkalnijoje vargo du kėlinius ir niekaip nerado tinkamo žaidimo, tačiau po ilgosios pertraukos kaip reikiant driokstelėjo.

Į trečiąjį kėlinį galingai sugrįžę ir rūbinėje visas problemas palikę vilniečiai 92:69 (26:23, 23:26, 22:8, 21:12) nepaliko Vilčių Baro „Mornar“ ekipai ir iškovojo trečiąją pergalę Europos taurės turnyre.

„Ryto“ sąskaitoje taip pat yra du pralaimėjimai.

„Mornar“ su vienu laimėjimu ir toliau lieka grupės priešpaskutinėje pozicijoje.

„Mornar“: Bronsonas Koenigas 14, Strahinja Mocivičius 11, Nikola Rebičius ir Urošas Lukovfičius po 10.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas ir Martynas Echodas (6 atk. kam.) po 13, Eimantas Bendžius ir Dominique’as Suttonas po 12, D.J. Seeley 11, Deividas Sirvydis 10.

Klaidos: 21 – 6

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo vilniečiai, tačiau aikštės šeimininkai karaliauti jiems neleido.

Po Martyno Echodo baudų metimų „Rytas“ buvo atitrūkęs septyniais taškais, tačiau jie greitai ištirpo ir pirmasis ketvirtis dovanojo tik trijų taškų persvarą – 26:23.

D.Adomaičio auklėtiniai priekyje buvo ir visą antrąjį kėlinį, tik niekaip nesulaikė to, ką jau žinjo prieš rungtynes – „Mornar“ komandos tolimų ir metimų iš vidutinio nuotolio.

Taip prieš ilgąją pertrauką rezultatas jau buvo lygus – 49:49.

Trečiajame kėlinyje buvo padrikų atakų, tačiau viskas buvo daug naudingiau „Ryto“ ekipai.

„Mornar“ ekipa ėmė daryti kvailas klaidas, o sostinės klubas tai išnaudojo greitose atakose. Palaipsniui persvara augo, smaginosi Dominique Suttonas, o po Chriso Kramerio metimo su sirena D.Adomaičio auklėtiniai pirmavo jau 71:57.

Ketvirtajame kėlinyje beliko sutvarkyti formalumus, o tą „Rytas“ padarė puikiai. Niekur neskubėjęs ir jau atsipalaidavęs jis nepaliko varžovams jokių vilčių.