„Lietuviškasis“ Milano klubas pergalę Eurolygoje iškovojo paskutinę sekundę

Eurolygos penktojo turo rungtynėse penktadienį Milano „Olimpia“ (Italija) komanda, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas, namuose po dramatiškos kovos 81:80 (24:17, 19:18, 25:19, 13:26) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipą.

Milano ekipa laimėjo paskutinę sekundę.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2018-11-03 00:33, atnaujinta 2018-11-03 00:34

Po trijų kėlinių Milano klubas pirmavo 68:54, bet ketvirtajame kėlinyje svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį. Likus žaisti 1 sek., pergalingą tritaškį pataikė Mike'as Jamesas.

A. Gudaitis nugalėtojams per 25 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 4/6, baudos 5/5), atkovojo ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė. M. Kuzminskas per 21 min. surinko 7 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/4, baudos 2/2), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

15 taškų Milano ekipai pelnė M. Jamesas, 14 - Vladimiras Micovas.

„Anadolu Efes“ (3/2) gretose 23 taškus surinko Andrienas Moermanas, 15 - Vasilije Micičius, 10 - Tiboras Pleissas.

Po penkių turų „Olimpia“ Eurolygoje užima ketvirtąją vietą, „Anadolu Efes“ (3/2) - septintąją, o Kauno „Žalgiris“ (2/3) - 10-ąją.