D. Adomaitis po nesėkmės Vokietijoje: „Nežaidėme visas keturiasdešimt minučių“

Vilniaus „Ryto“ komanda jau praktiškai prarado šansus Europos taurės D grupėje užkopti aukščiau nei ketvirtoji vieta.

Anot D.Adomaičio, jo auklėtiniai leido per daug įsismaginti varžovų metikams.<br>D.Umbraso nuotr.

Nov 22, 2018, 11:05 AM, atnaujinta Nov 22, 2018, 2:30 PM

Vilniečiai trečiadienio vakarą Frankfurte po atkaklios kovos 63:65 nusileido „Skyliners“ ekipai ir įsirašė jau penktąją nesėkmę.

Vokiečiai buvo pagrindiniai varžovai kovojant dėl trečiosios vietos, tačiau laimėję abu tarpusavio susitikimus, jie nuo „Ryto“ atsiplėšė dviem pergalėmis.

„Sveikiname Frankfurto ekipą. Žaidimas trunka keturiasdešimt minučių, bet šiandien mes nebuvome koncentruoti visas minutes. Pirmas kėlinys buvo beveik idealus gynyboje, tačiau vėliau jau leidome jų metikams pataikyti, o patys darėme labai blogas klaidas“, – po rungtynių tvirtino D.Adomaitis.

Sostinės klubui pirmajame etape belieka sužaisti dvejas rungtynes. Namuose su Baro „Mornar“ ir išvykoje su Turino „Fiat“ ekipomis.