D. Lavrinovičiaus pastangų neužteko: „Skycop“ dramatiškai pralaimėjo „Dzūkijai“

Karaliaus Mindaugo taurėje pirmą, bet trapų žingsnį ketvirtfinalio link žengė Alytaus „Dzūkija“, kuri svečiuose 84:83 (31:23, 16:21, 13:14, 24:25) palaužė Prienų „Skycop“ su Darjušu Lavrinovičiumi priešakyje.

Darjušas Lavrinovičius rungtynėse pelnė 23 taškus.<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 22, 2018, 9:16 PM

Pirmąkart „Skycop“ į priekį išsiveržė po Vytenio Lipkevičiaus baudų, pataikytų įpusėjus ketvirtam kėliniui – 72:71. Kertinis momentas įvyko likus 30 sekundžių, kai Egidijui Dimšai užfiksuota nesportinė pražanga, o Vyteniui Lipkevičiui – įprasta. Tai vėl leido tvyroti lygybei – 83:83. Vis tik likus 1,6 sekundės pats E.Dimša stojo mesti baudų metimų ir pataikęs vieną leido savo komandai turėti minimalų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes.

Jos vyks gruodžio 4 dieną Alytuje.

Alytaus komanda valdė rungtynes 35 minutes, nepaisant to, kad Darjušas Lavrinovičius kitoje aikštės pusėje siautėjo kaip geriausiais laikais.

Antrajam kėliniui prasidėjus „Dzūkija“ pirmavo 36:23, tačiau D.Lavrinovičius su Martyno Gecevičiaus pagalba leido „Skycop“ priartėti – 36:38. Po ilgosios pertraukos rezultatą buvo pavykę išlyginti (51:51) ir nuo to laiko šeimininkai vis laikėsi šalia oponentų.

D.Lavrinovičius pelnė net 23 taškus per pirmą mačo dalį ir turėjo tempti į priekį Prienų klubą iki pat paskutinės sirenos, nes Kšištofas išnaudojo pražangų limitą, o Igno Lukošiaus išėjimas į aikštę buvo trumpas.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 17, Kendrickas Brownas 13, Egidijus Dimša 10, Gediminas Žalalis ir Paulius Petrilevičius – po 9, Waverly Austinas 8 (7 atk. kam.).

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 28 (6 atk. kam., 3/7 trit., 30 n.b.), Martynas Gecevičius 17 (5/8 trit., 5 rez. perd.), Ovidijus Varanauskas 15, Vytenis Lipkevičius 13, Arnas Labuckas 5 (5 rez. perd.).