D. Sabonis puikiai pradėjo rungtynes, tačiau vėliau jį pristabdė trauma

Domantas Sabonis sirgalius šiek tiek išgąsdino patyręs sužeidimą, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ ekipa išvykoje 109:127 (30:35, 30:33, 24:37, 25:22) nusileido „Charlotte Hornets“ komandai.

D.Sabonis su Indianapolio ekipa patyrė pralaimėjimą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 D.Sabonis su Indianapolio ekipa patyrė pralaimėjimą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Nov 22, 2018, 7:07 AM, atnaujinta Nov 22, 2018, 7:54 AM

„Pacers“ sunkiai pradėjo rungtynes ir greitai leido varžovams išsiveržti į priekį dviženkliu skirtumu. Tačiau D.Saboniui žengus į aikštę, reikalai pasikeitė.

Lietuviui renkant taškus rezultatas buvo išlygintas, jis buvo tikras puolimo ramstis, tačiau kai sąskaitoje jau turėjo 15 taškų, kitoje aikštės pusėje į jį įsirėžė varžovas ir taip buvo nikstelta čiurna.

Teko keliauti į rūbinę, tačiau trauma nepasirodė rimta, kadangi po ilgosios pertraukos aukštaūgis iš Lietuvos jau grįžo į aikštę. Deja, žaidimas jau nebebuvo toks sėkmingas – jis greitai rinkosi pražangas ir išnaudojo jų limitą.

Per 19 minučių aikštėje D.Sabonis pelnė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Tuo tarpu „Hornets“ ekipos pranašumas po ilgosios pertraukos tik didėjo, o galiausiai ji džiaugėsi labai užtikrinta pergale.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 20 (4/6 tritaškių), Thaddeusas Youngas 16, Domantas Sabonis ir Dougas McDermottas (3/5 tritaškių) po 15, Tyreke‘as Evansas 12, Aaronas Holiday‘us 11 (6 atk. kam.), Mylesas Turneris 10 (7 atk. kam.).

„Hornets“: Jeremy Lambas 21 (7 atk. kam., 5/7 tritaškių), Dwane‘as Baconas 18 (6 atk. kam.), Kemba Walkeris 16 (11 rez. perd.), Cody Zelleris (5 atk. kam.) ir Malikas Monkas po 15, Nicolas Batumas ir Frankas Kaminsky po 11.