Į NKL komandą išsiųstas Deividas Sirvydis įrodė, kad yra vertas daugiau

Dvigubą licenciją gavęs Vilniaus „Ryto“ talentas Deividas Sirvydis sugrįžo į Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) kovojančios Vilniaus „Perlo“ komandos gretas ir per pirmąsias rungtynes siautėjo aikštėje, ištempes ją į dramatišką pergalę per pratęsimą.

D.Sirvydis per NKL rungtynes pelnė 36 taškus.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Nov 25, 2018, 5:30 PM, atnaujinta Nov 25, 2018, 5:34 PM

Aštuoniolikmetis surinko net 42 naudingumo balus, o Arvydo Gronskio auklėtiniai savo aikštėje 99:96 (13:20, 33:22, 27:20, 19:30; 7:4) po atkaklios kovos palaužė „Šilutės“ krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje nepelnęs nė taško, D.Sirvydis antrajame surinko 19 iš 33 komandos taškų ir leido „Perlui“ paimti iniciatyvą į savo rankas. Ketvirtojo ketvirčio viduryje vilniečiams pirmaujant 87:76, A.Gronskis pasodino savo talentą ant suolo, bet tuomet sostinės ekipa nugrimzdo į duobę.

„Šilutės“ klubas spurtavo 16:5 ir prasidėjus paskutinei minutei išlygino rezultatą – 92:92. Vėl į aikštę mestam D.Sirvydžiui nebepavyko komandos išgelbėti per pagrindinį laiką ir veiksmas persikėlė į pratęsimą – 92:92.

Jame vilniečiai atitrūko trimis taškais 95:92, bet kitoje atakoje „Šilutės“ deficitą vienu tolimu metimu nubraukė Mantas Šerkšnas. Paskui abi komandos dvi minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, kol galiausiai taškų badą taikliu baudų metimu nutraukė „Perlo“ krepšininkas Karolis Giedraitis – 96:95.

Po antrosios netaiklios Marekas Blaževičius atkovojo kamuolį puolime ir iš karto buvo sustabdytas pražanga. Šis puolėjas taip pat pataikė tik vieną baudą – 97:95, o galiausiai „Perlo“ triumfą įtvirtino mačo didvyriu tapęs D.Sirvydis – 99:96.

Karjeros mačą sužaidęs vilnietis per 35 minutes iš viso pelnė 36 taškus (4/6 dvitaškiai, 7/17 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 8 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 42 naudingumo balus.

M.Blaževičius pridėjo galingą dvigubą dviženklį – 16 taškų (5/11 dvitaškiai, 6/8 baudos) ir 17 atkovotų kamuolių.

Tritaškiais „Šilutę“ tempęs M. Šerkšnas iš toli pataikė 7 iš 12 metimų bei įsirašė 23 taškus.