Po „Šiaulių“ sprigto – mįslingos V. Šeškaus užuominos dėl jo ateities „Skycop“

LKL pirmenybėse nebeliko be pergalių esančių komandų po to, kai „Šiauliai“ (1/11) rungtynių pradžioje sudavė itin stiprų smūgį „Skycop“ (4/8) ekipai ir įsirašė pirmąjį laimėjimą šį sezoną.

V.Šeškus dviprasmiškai užsiminė apie savo ateitį.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 26, 2018, 8:38 AM

Po pirmųjų 10 minučių 19 taškų pranašumą turėję „Šiauliai“ prieniškiams intrigos atkurti neleido ir iškovojo pergalę 88:80 (30:11, 17:24, 15:16, 26:29).

„Skycop“ neišgelbėjo be keitimų rungtyniavęs Martynas Gecevičius, kuris smeigė 6 tritaškius ir surinko 22 taškus.

„Saviškiams sakiau, kad dabar daug kas žiūri ir kalba, jog mūsų komanda yra stipri. Tai kodėl tada pralaimime? Reiškia, kad treneris blogas. Nuotaikos visai nėra.

Aš praeitus metus turėjau tokius ir jeigu vėl eiti į tą patį... Aš jaučiu, jog jei nepajėgiu to daryti, tai kam tą daryti? Dabartinėje situacijoje gali ateiti bet kas. Jeigu neturėsime įžaidėjo ir vidurio puolėjo, tai geriausiu atveju liksime aštunti. Čia neįžeidžiant mūsų žaidėjų“, – mįslingai kalbėjo V.Šeškus.

„Šiauliai“ rungtynes pradėjo tiesiog nuostabiai ir iškart pasiuntė prieniškius į nokdauną. Svečiai iš Šiaulių jau po 10 minučių turėjo itin solidžią persvarą – 30:11.

Vis dėlto tris tritaškius per du kėlinius pataikęs M.Gecevičius iki ilgosios pertraukos padėjo prieniškiams sumažinti deficitą iki 12 (35:47).

„Šiauliai“ trečiajame kėlinyje buvo ir vėl nutolę nuo varžovų (62:40), tačiau keturios klaidos ketvirčio pabaigoje leido „Skycop“ krepšininkams spurtuoti 11:0 bei priartėti iki 11 taškų prieš lemiamą kėlinį – 51:62.

Nors ketvirtojo kėlinio metu „Skycop“ sumažino deficitą iki 8 taškų, arčiau „Šiauliai“ varžovų neprisileido. Geriau susitikimą užbaigę „Šiauliai“ sugebėjo nutraukti 11 pralaimėjimų seriją LKL pirmenybėse.

„Namuose niekada nesinori pralaimėti. Prieš rungtynes A. Sireika interviu sakė, kad žais bėganti komanda prieš protingą. Visiškai negaliu su tuo sutikti. Jie buvo greitesni, turėjo daugiau noro ir, manau, buvo protingesni. Pirmoje rungtynių pusėje visiškai nebuvo gynybos ir noro. O antroje rungtynių dalyje, kai vyrai yra sužaidę po 30 minučių pradeda spurtą, kabinasi. Tas ir yra baisiausia“, – apie pačias rungtynes pasakojo V.Šeškus.