17 taškų atsilikimas „Raptors“ nėra tragedija – sudraskė ir „Grizzlies“

„Raptors“ ir toliau dominuoja NBA: šįkart įveikė „Grizzlies“<br> Scanpix.com. nuotr.
„Raptors“ ir toliau dominuoja NBA: šįkart įveikė „Grizzlies“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Nov 28, 2018, 6:51 AM, atnaujinta Nov 28, 2018, 8:05 AM

Toronto Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu ir toliau nemažina apsukų: ketvirtame kėlinyje tiesiog draskę varžovus kanadiečiai NBA čempionate šventė jau aštuonioliktąją pergalę. „Raptors“ antradienį išvykoje 122:114 (31:32, 28:39, 34:26, 29:17) įveikė „Memphis Grizzlies“.

Jonas Valančiūnas ir vėl žaidė gan nedaug – tik 14 minučių ir per jas pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius bei suklydo 3 sykius.

Antrajame kėlinyje uteniškis savo taškų sąskaitą papildė pataikydamas aštuntąjį šio sezono tritaškį: iš viso šiame sezone jis metė 24 kartus iš toli (33,3 proc.).

Po dviejų ketvirčių „Raptors“ atsiliko 12 taškų skirtumu, o trečiojo pradžioje jau turėjo 17 taškų deficitą – 59:76. vis dėlto puikiai sužaidė trečioje kėlinio atkarpą prieš lemiamą ketvirtį sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų (93:97).

Ketvirtajame kėlinyje Rytu konferencijos lyderiai surengė įspūdingą spurtą 20:4 ir jau turėjo reikiamą persvarą – 116:109 bei užtikrintai užbaigė rungtynes.

Toronto ekipa su „Grizzlies“ pademonstravo, kad gali pataikyti tolimus metimus: kanadiečiai pataikė net 18 iš 35 tritaškių ir jų dėka išlaikė savo rankose pergalingu tapusį pranašumą.

Tai buvo 6-oji iš eilės „Raptors“ pergalė NBA čempionate.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė įžaidėjas Kyle'as Lowry.

Amerikietis per 37 minutes pelnė 24 taškus (3/6 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkams Marcas Gasolis per 39 minutes surinko 27 taškus (6/8 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 27 (6/8 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), Mike'as Conley 20, JaMychalas Greenas ir Kyle'as Andersonas po 13, Garettas Temple'as 12, Omri Casspi ir Shelvinas Mackas po 10.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 24 (5/8 trit.), Fredas VanVleetas 18 (3/3 trit.), Kawhi Leonardas 17 (10 atk. kam.), Serge'as Ibaka 16, Danny Greenas 14, Pascalis Siakamas 10.