Jameso Hardeno šėlsmą apramino europietis Luka Dončičius, o „Rockets“ murkdosi pralaimėjimų liūne

Net ir trigubas Jameso Hardeno dviženklis neišgelbėjo „Houston Rockets“ nuo įsibėgėjusio „Dallas Mavericks“ traukinio. Trečiadienį Dalaso ekipa su išvykoje 128:108 (36:28, 38:28, 22:33, 32:19) susitvarkė su „Rockets“ ir laimėjo antrąją pergalę išvykoje iš eilės. Maža to – tragiškai pradėję sezoną „Mavericks“ dabar turi jau dešimt laimėjimų, o Hjustonas patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Dalaso krepšininkai įsibėgėjo ir įveikė „Houston Rockets“ ekipą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2018-11-29 07:03, atnaujinta 2018-11-29 09:12

Pagrindine Dalaso ekipos figūra tapo Slovėnijos rinktinės pažiba ir Europos fenomenas Luka Dončičius. Jis jau pirmame kėlinyje įsūdė kelis sunkius tritaškius ir padėjo klubui po dviejų ketvirčių pirmauti 74:58.

Tai buvo pats blogiausias šeimininkų pasirodymas šiame sezone po dviejų kėlinių – tiek daug taškų „Rockets“ dar nebuvo praleidęs.

Trečiame kėlinyje „Rockets“ nutarė spurtuoti ir klubo vedlys J.Hardenas darė viską, kad skirtumas tirptų. Jis buvo sumenkęs iki 5 taškų, tačiau svarbiausiu momentu prabilo Dalaso veteranai Harrisonas Barnesas ir Jose Barea, kurie „prišaudė“ taškų ir skirtumas vėl padidėjo 20 taškų.

„Rockets“ gretose išskirtinį trigubą dviženklį surinko J.Hardenas. Jis per 37 minutes įmetė 25 taškus (3/4 dvit., 4/11 trit., 7/9 baud. met.), atliko 17 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 11 ir perėmė 6 kamuolius, tačiau suklydo 8 kartus.

Tai buvo pirmasis J.Hardeno triženklis šį sezoną ir jau 36-asis NBA karjeroje.

L.Dončičius Dalasui per 24 minutes pelnė 20 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir taip surinko 18 naudingumo balų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25 (17 rez. perd., 11 atk. kam., 6 per. kam., 37 naud. bal.), Jamesas Ennisas, Clintas Capela (8 atk. kam.) ir Danuelas House'as (5 atk. kam.) po 18, Ericas Gordonas 17.

„Mavericks“: Luka Dončičius (6 atk. kam.) ir Devin Harrisas po 20, DeAndre Jordanas (7 atk. kam.), Harrisonas Barnesas ir Jose Barea (12 rez. perd.) po 13, Wesley Matthewsas 11, Dennisas Smithas 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.).

„Los Angeles Clippers“ komanda trečiadienį savo aikštėje 115:99 (26:22, 23:27, 40:25, 26:25) įveikė „Phoenix Suns“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

„Clippers“ (14 pergalių/6 pralaimėjimai) komandai Danilo Gallinari (10 atk. kam.) pelnė 28 taškus, Lou Williamsas – 20, Tobias Harrisas (10 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas – po 18, Shaius Gilgeousas-Alexanderis – 13, Bobanas Marjanovičius (12 atk. kam.) – 12.

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusioje „Suns“ (4/17) ekipoje 23 taškus surinko Devinas Bookeris, 19 – Elie Okobo, po 15 – T. J. Warrenas ir Joshas Jacksonas, 10 – Richaunas Holmesas.

„Suns“ Vakarų konferencijoje yra paskutinė – 15-a.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Charlotte Hornets“ – „Atlanta Hawks“ 108:94 (24:28, 31:21, 31:26, 22:19)

„Philadelphia 76ers“ – „New York Knicks“ 117:91 (41:27, 27:21, 25:20, 24:23)

„Brooklyn Nets“ – „Utah Jazz“ 91:101 (16:17, 26:26, 36:27, 13:31)

„Houston Rockets“ – „Dallas Mavericks“ 108:128 (28:36, 28:38, 33:22, 19:32)

„Milwaukee Bucks“ – „Chicago Bulls“ 116:113 (30:40, 33:22, 29:27, 24:24)

„Minnesota Timberwolves“ – „San Antonio Spurs“ 128:89 (28:25, 29:9, 35:24, 36:31)

„New Orleans Pelicans“ – „Washington Wizards“ 125:104 (31:24, 36:23, 31:34, 27:23)

„Oklahoma City Thunder“ – „Cleveland Cavaliers“ 100:83 (21:28, 26:19, 26:15, 27:21)

„Portland Trail Blazers“ – „Orlando Magic“ 115:112 (33:30, 22:33, 40:21, 20:26)

„Los Angeles Clippers“ – „Phoenix Suns“ 115:99 (26:22, 23:27, 40:25, 26:25).