„Budučnost“ atsitrenkė į „Olympiakos“ žaidėją ir buvo sumindyta

Savo jėgomis patikėjusi Podgoricos „Budučnost“ ekipa atsitrenkė į Eurolygos uolą. Penktadienį Juodkalnijos ekipa dar svajojo pratęsti ramybės drumstėjos vardą, tačiau ją apramino Pirėjo „Olympiakos“ klubas, kuris 92:70 (25:20, 19:17, 32:14, 16:19) namuose tiesiog pervažiavo it volu

„Olympiakos“ sutriuškino Padgoricos komandą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 30, 2018, 11:42 PM, atnaujinta Dec 20, 2018, 2:32 PM

Per pirmuosius du kėlinius „Budučnost“ laikėsi, tačiau trečias kėlinys graikų buvo galingas ir beveik garantavęs laimėjimą šeimininkams. Vien per jį skirtumas pašoko iki 18 taškų, o ketvirtame padidėjo iki 25.

Pirėjo klubą į pergalę vedė fantastiškai žaidęs Zachas LeDay’us, pasiekęs asmeninį naudingumo rekordą ir pagerinęs šio sezono Eurolygos rekordą. Jis vos per 21 minutes pelnė 28 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo 2 blokus, išprovokavo 8 pražangas, nė sykio nesuklydo ir neprasižengė bei surinko net 42 naudingumo balus.

„Olympiackos“: Zachas Leday’us 28, Vassilis Spanoulis 17, Georgios Printezis 11 (8 atk. kam.), Nikola Milutinovas 10, Janis Strelniekas 7.

„Budučnost“: Earlas Clarkas 15, Nemanja Gordičius 14, Edwinas Jacksonas 12, Alenas Omičius 8, Filipas Barovičius 6.