Drama Toronte: kone idealus J. Valančiūnas ir kritęs NBA čempionas pratęsime

NBA lygoje ir toliau „Toronto Raptors“ (19/4) lokomotyvas važiuoja nesustabdomai. „Raptors“ namuose susitiko su praėjusio sezono čempione „Golden State Warriors“ komanda ir šią po pratęsimo nugalėjo 131:128 (38:25, 29:33, 29:30, 23:31, 12:9).

Jonas Valančiūnas naudingu žaidimu prisidėjo prie pergalės prieš čempionus.<br>AFP/Scanpix nuotr.
 Toronto komanda namuose susidorojo su čempionais.<br> AP nuotr.
 Toronto komanda namuose susidorojo su čempionais.
Daugiau nuotraukų (11)

Nov 30, 2018, 6:41 AM, atnaujinta Nov 30, 2018, 10:52 AM

Toronto komanda iškovojo jau 19-ąją pergalę ir toliau užtikrintai pirmauja ne tik NBA Rytų konferencijoje, bet ir visoje lygoje.

Jonas Valančiūnas rungtynėse kilo nuo atsarginių suolelio ir per 16 žaidimo minučių pelnė 12 taškų. 26-erių lietuvis dar atkovojo 4 kamuolius, kartą blokavo varžovo metimą ir sykį prarado kamuolį. J.Valančiūnas dvikovos metu atakavo krepšį beveik idealiai – pataikė 4 dvitaškius iš 5 ir visus keturis baudos metimus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Raptors“ komanda turėjo galimybe išplėšti pergalę likus žaisti 8 sekundes, tačiau Kawhi Lenoradas strigo „Warriors“ gynyba, o Serge'as Ibaka, sulaukęs pastarojo perdavimo, nespėjo išmesti kamuolio.

Rezultatą prieš tai „Warriors“ naudai itin sudėtingu metimu buvo išlyginęs Kevinas Durantas. Krepšininkas šiose rungtynėse iš viso pelnė 51 tašką.

Pratęsimo metu „Raptors“ pergalės raktu tapo patikima gynyba. „Warriors“ komanda rungtynėse vis dar vertėsi be traumuoto lyderio Stepheno Curry.

„Raptors“: Kawhi Leonardas (18 atk. kam.) 37, Pascalis Siakamas 26, Serge‘as Ibaka 20, Danny Greenas 13, Jonas Valančiūnas 12, Kyle‘as Lowry (12 rez. perd., 8 atk. kam.) 10 taškų.

„Warriors“: Kevinas Durantas (11 atk. kam., 6 rez. perd.) 51, Klay Thompsonas 23, Jonas Jerebko 20 taškų (9 atk. kam) 20, Quinnas Cookas 8 taškai.