Krepšinio trečiadienis. Geriausios J. Tamulio ir E. Želionio rungtynės

Justas Tamulis ir Edgaras Želionis sužaidė geriausias sezono rungtynes, bet asmeninis indėlis nudžiugino tik Rumunijos lygoje rungtyniaujantį J.Tamulį, kurio komanda sutriuškino autsaiderius.

Geras rungtynes sužaidė Edgaras Želionis.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 5, 2018, 10:11 PM

Turkijos lyga. 9 turas. Bandirmos „Banvit“ – „Afyon“ (E.Želionis 12, 6 atk.kam.) 72:71, Ankaros „Turk Telekom“ (V.Štimacas 10) – Bursos „Tofaş“ (K.Kadji 11) 85:72.

Pirmauja: 1. Stambulo „Fenerbahçe“ – 8 ir 0, 2. Stambulo „Anadolu Efes“ – 6 ir 3, 3. „Tofaş“ – 6 ir 3, ... 13. „Afyon“ – 2 ir 6.
Edgaras Želionis sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau Afjono komanda autsaiderių dvikovos paskutiniajame kėlinyje iššvaistė dviženlkę persvarą ir patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Lietuvos rinktinės aukštaūgis E.Želionis superlygoje pelno 6,5 taško ir atkovoja 4,3 kamuolio, o „Afyon“ dalijasi paskutiniąją vietą su „Banvit“ ir „Istanbul“.

Rumunijos lyga. 8 turas. „Sibiu“ (J.Tamulis 25) – Bukarešto „Dinamo“ 101:75.

Pirmauja: 1. „Craiova“ – 6 ir 1, 2. „Sibiu“ – 6 ir 2, 3. Klužo „Banca Transilvania“ – 6 ir 2.
Daugiau nei po tašką per minutę rinkęs Justas Tamulis pasiekė asmeninį rekordą. Jis 25 taškus (4/7 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 5/6 baudų) pelnė vos per 20 min.

Vieno „Sibiu“ lyderių J.Tamulio vidurkis Rumunijos lygoje yra 14,3 taško.

Latvijos-Estijos lyga. Rygos LU – Rygos VEF 64:91.

Pirmauja: 1. Talino „Kalev-Cramo“ – 10 ir 1, 2. „Ventspils“ – 10 ir 1, 3. VEF – 9 ir 1.