[[ge:lrytas:lrytas:8500855]]

Pasvaliečiai namuose įveikė svečius iš Prienų.<br> lkl.lt nuotr.

lkl.lt

Dec 8, 2018, 7:17 PM, atnaujinta Dec 8, 2018, 8:18 PM

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5/8) komanda iškovojo dramatišką pergalę, namuose 96:92 (19:23, 23:20, 29:27, 25:22) palaužusi Prienų „Skycop“ (4/9).

27 taškus šiame mače surinkęs Yannickas Franke „Betsafe–LKL“ užkopė į rezultatyviausių žaidėjų sąrašo viršūnę.

Debiutinėse savo rungtynėse Anthony Lee pataikė gyvybiškai svarbų metimą su pražanga, likus 18 sekundžių, tačiau jam taip pat buvo fiksuotas taisyklių pažeidimas toje pačioje atakoje.

Prie baudų metimo linijos jį pakeitęs Kšištofas taiklus nebuvo, o Dagoberto Pena neklydo abukart – 94:92.

Y.Franke baudų metimais įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę, kadangi per 7 sekundes Mike’as Bruesewitzas dviejų savo bandymų neišnaudojo.

Mačo pirmojoje dalyje „Skycop“ buvo išsiveržusi į priekį, bet po pertraukos viskas prasidėjo kone iš naujo: per paskutinę antro kėlinio minutę pelnyti 7 taškai leido „Pieno žvaigždėms“ priartėti 42:43.

Dar likus pusketvirtos minutės rezultatas buvo lygus (84:84), bet nesustabdytas Tomas Lekūnas jau gerino savo sezono rezultatyvumo rekordą, o Y. Franke sumetė baudas – 90:84. Vis tik „Skycop“ neprireikė nė minutės, kad rezultatas taptų lygus, nes Martynas Gecevičius pataikė iš toli, o Ovidijus Varanauskas – dvitaškį su pražanga – 90:90.