Po dramatiškos pergalės D. Adomaitis vėl dūrė į „Ryto“ bėdas

Vilniaus „Ryto“ klubas antradienį šiaip ne taip įvykdė minimalią užduotį – nepralaimėjo Europos taurės mačo visiškiems autsaideriams Turino „Fiat“ krepšininkams ir jau beveik turi kišenėje kelialapį į kitą varžybų etapą.

D.Adomaitis paaiškino, kodėl į duobę komanda pateko ketvirtajame kėlinyje.<br>T.Bauro nuotr.
 D.Adomaitis paaiškino, kodėl į duobę komanda pateko ketvirtajame kėlinyje.<br>R.Danisevičaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 12, 2018, 10:16 AM, atnaujinta Dec 12, 2018, 10:50 AM

Sostinės komanda išvykoje po pratęsimo 101:96 (29:22, 18:14, 21:20, 15:23, 15:10) įveikė Turino „Fiat“ komandą ir dabar savo kišenėje keturias pergales.

Sostinės ekipa mačo metu turėjo 16 taškų pranašumą, bet kaip dažnai būna, viską iššvaistė lemiamu momentu.

Po šių rungtynių „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis pripažino dvikovos svarbą.

„Tai buvo puiki pergalė. Žinojome situaciją turnyrinėje lentelėje, tad žaidėme lyg finalo ketverte. Puolime mes tikrai gerai atrodėme tris kėlinius. Ketvirtajame mums pritrūko koncentracijos ginantis, kai kuriose situacijose pamėtėme galvas. Jie mus už tai baudė sudėtingais metimais. Varžovai šiandien pataikė 17 tritaškių ir tą darė 60 procentų taiklumu. Tai tik dar labiau leidžia džiaugtos mūsų pergale“, – po dvikovos teigė D.Adomaitis.

To tarpu „Fiat“ komandą treniruojantis legendinis Larry Brownas negailėjo pagyrų „Ryto“ lyderiui Dominiqu“ui Suttonui.

„Džiugu, kas sugebėjome grįžti į rungtynes, bet varžovai buvo geresni nei mes, ypač lemiamomis akimirkomis. Turėjome problemų su agresyvumu ir klaidomis, netgi išsimetant kamuolį iš užribio. „Rytas“ tikrai gera komanda, puikiai dalijasi kamuoliu. D.Suttono energija yra įspūdinga. Tikiuosi, jog pasimokysime iš šių rungtynių ir kitoms rungtynėms būsime truputį geresni“, – kalbėjo 78-erių specialistas.