Be dviejų legionierių žaidęs „Lietkabelis“ išsivežė pergalę iš Utenos

[[ge:lrytas:lrytas:8588132]]

Panevėžio klubas siekia perglės Utenoje.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 16, 2018, 5:02 PM, atnaujinta Dec 16, 2018, 7:09 PM

Panevėžio „Lietkabelio“ (10/4) komanda rungtyniavo be dviejų legionierių, bet nepaisant to 76:70 (15:18, 21:18, 22:20, 18:14) svečiuose palaužė Utenos „Juventus“ (6/8) ekipą.

Tris pirmuosius kėlinius abi komandos žengė koja kojon ir maksimalus pranašumas, kurį abi buvo įgavusios, siekė 6 taškus. Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ ėmė kiek labiau kontroliuoti situaciją (58:56), tačiau persvara buvo trapi.

Kuomet „Juventus“ susigrąžino minimalų pranašumą (62:61), svečiai atsakė atkarpa 7:0, bet ją nutraukė Martinas Gebenas su Arvydu Šikšniumi – 66:68. Uteniškiams trūko ir taip retai mestų baudų metimų tikslumo, o likus dviem minutėms Stefanas Sinovecas pataikė svarbų dvitaškį – 74:70.

Šeimininkai, atkovoję kamuolį puolime, progų neišnaudojo, tuo tarpu Pauliaus Valinsko metimas beveik įtvirtino „Lietkabelio“ pergalę. Likus 36 sekundėms Dovis Bičkauskis tritaškio nepataikė, o po Arvydo Šikšniaus pražangos panevėžiečiams beliko išsaugoti kamuolį likusias 13 sek.

„Lietkabelis“ rėmėsi aštuoniais žaidėjais, kadangi komandai nepadėjo legionieriai Marko Čakarevičius ir Jamaras Wilsonas.

„Lietkabelis“: Žiga Dimecas 18 (6 išpr. praž.), Saulius Kulvietis 13, Vaidas Kariniauskas 10 (8 rez. perd.), Paulius Valinskas 9, Mindaugas Kupšas 8, Donatas Tarolis 7, Simas Jasaitis 6, Stefanas Sinovecas 5 (8 atk. kam.).

„Juventus“: Martinas Gebenas ir Aleksandras Zacharovas – po 13, Dovis Bičkauskis 12 (5 atk. kam., 11 rez. perd.), Arvydas Šikšnius 10 (0/4 trit.), Karolis Guščikas 8, Vaidas Čepukaitis ir Gytis Radzevičius – po 5.

Uteniškiai metė 11 baudų metimų, iš kurių pataikė 6 (54 proc.), „Lietkabelis“ lengvų šansų taip pat daug neturėjo (7/10 – 70 proc.).