„Šiauliai“ neprilygo Ž. Skučo vedamoms „Pieno žvaigždėms“

[[ge:lrytas:lrytas:8588131]]

Šiauliečiai meta iššūkį Pasvalio ekipai.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 16, 2018, 4:46 PM, atnaujinta Dec 16, 2018, 6:48 PM

Solidžiai rungtynes pradėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-8) ekipa neatsipalaidavo iki finalinės sirenos bei „Betsafe-LKL“ čempionate šventė antrąją pergalę iš eilės. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 96:86 (30:18, 24:23, 23:19, 19:26) pranoko „Šiaulių“ (2-12) krepšininkus ir nutraukė jų dviejų pergalių seriją.

Į pergalę šeimininkus vedė tik antrąjį mačą nuo sugrįžimo į Lietuvą žaidęs Žygimantas Skučas. Debiutinėse rungtynėse prieš Prienų „Skycop“ tik 1 tašką pelnęs puolėjas šįkart įmetė 20 taškų, sugriebė 9 atšokusius kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Pasvalio ekipa pamatus pergalei padėjo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai surengė spurtą 11:0 bei atitrūko 33:18. Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ nemažino apsukų ir pradėjo varžovų triuškinimą. Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai pirmavo jau 72:53.

Paskutinysis susitikimo kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu 42 proc. taiklumu (8/19) iš toli atakavę pasvaliečiai išsaugojo dviženklę persvarą ir šventė užtikrintą pergalę, leidusią turnyrinėje lentelėje pakilti į šeštąją poziciją.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 20 (9 atk. kam.), Jay Threattas 16, Dagoberto Pena 14.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 22, Antanas Udras 14 (9 atk. kam.), Arminas Urbutis 12.