Kaip blogiausiame sapne – L. Jamesas sužaidė tragiškai, „Lakers“ sutriuškintas

Triuškinantį pralaimėjimą sekmadienį NBA patyrė „Los Angeles Lakers“ krepšininkai. Kalifornijos valstijos klubas išvykoje 110:128 (23:33, 28:38, 25:28, 34:29) turėjo pripažinti „Washinton Wizards“ (12/18) komandos pranašumą.

LeBronas Jamesas sužaidė vienas blogiausių šio sezono rungtynių<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2018-12-17 08:53

Šį mačą kuo greičiau norės pamiršti LeBronas Jamesas. „Lakers“ ekipos lyderis sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes, pelnydamas 13 taškų (5/14 dvit., 0/2 trit., 3/6 baudos) ir prastai atakuodamas „iš žaidimo“ – 5/16 metimai.

Komandos žvaigždė taip pat sugriebė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

LeBronas šį sezoną vidutiniškai pelno po 27,7 taško ir NBA užima penktąją vietą pagal pelnomus taškus.

Daug laiko pasireikšti šiame mače gavo Los Andželo komandos naujokas Sviatoslavas Michailiukas. Ukrainietis per 28 minutes pelnė 5 taškus, o kitas naujokas – vokietis Moritzas Wagneris – surinko 12 taškų.

Be keitimų rungtyniavo čekas Tomašas Satoransky. Vašingtono klubo gynėjas žaidė net 46 minutes ir per šį laiką pelnė 11 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Pirmajame kėlinyje JAV sostinės ekipa jau turėjo 18 taškų pranašumą, o trečiajame ketvirtyje pirmavo 27 taškais.

„Wizards“: Johnas Wallas 40, Bradley Bealas 25, Jeffas Greenas ir Samas Dekkeris po 20. „Lakers“: Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 25, Kyle'as Kuzma 20, LeBronas Jamesas 13.

Sekmadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „New York Knicks“ 110:99 (28:26, 28:27, 23:20, 31:26)

„Denver Nuggets“ – „Toronto Raptors“ 95:86 (23:23, 16:24, 29:25, 27:14)

Washington Wizards“ – „Los Angeles Lakers“ 128:110 (33:23, 38:28, 28:25, 29:34)

„Dallas Mavericks“ – „Sacramento Kings“ 113:120 (31:34, 27:27, 25:32, 30:27)

„New Orleans Pelicans“ – „Miami Heat“ 96:102 (28:33, 23:24, 22:28, 23:17)

„Brooklyn Nets“ – „Atlanta Hawks“ 144:127 (42:23, 30:43, 39:30, 33:31)

„Cleveland Cavaliers“ – „Philadelphia 76ers“ 105:128 (36:29, 22:36, 27:24, 20:39).